long lasting eye pencil - długotrwała kredka do oczu 01 black fever marki Essence promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem long lasting eye pencil - długotrwała kredka do oczu 01 black fever marki Essence oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 13.05 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Essence Kredka do oczu 01 Black Fever 0.28 g
13.05
Bee.pl
Kredka do oczu 01 Black Fever
13.05
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Essence
Kategoria:Kredki do oczu

Opis

Kredka do oczu i kajal Long Lasting Eye Pencil od Essence przekonuje intensywnym i wyjątkowo długookresowym kolorem. Ponadto w kredce kajal pojawiła się innowacja, gdyż nowy mechanizm obrotowy zagwarantuje łatwe i dokładne nakładanie.

W ten sposób realny jest trwały i atrakcyjny efekt. Twoje oczy błyszczą zachwycająco, spojrzenie wydaje się bardziej intensywne i jasne. Kredka do oczu i kajal Long Lasting Eye Pencil od Essence jest przystępna w wielu doskonałych odcieniach i gwarantuje długotrwałe i trwałe rezultaty już po jednej aplikacji.

Połącz kredkę kajal z innymi produktami producenta, żeby uzyskać stylowy wygląd._x005F_x005FWięcej informacji i aplikacja – kredka do oczu i kajal Long Lasting Eye Pencil od Essence_x005F_x005FWyjątkowo długi okres trwałości i intensywne odcienie powodują, iż nie zechcesz zrezygnować z kredki kajal.

genialne, kolorystyczne wykończenie jest bardzo atrakcyjne i wyjątkowo poprawnie wyeksponuje Twój kolor oczu. Nałóż kredkę delikatnie naciskając na dolną powiekę od w środku na zewnątrz i pozwól jej delikatnie wypłynąć.

W połączeniu z cieniem do powiek, eyelinerem i tuszem do rzęs możesz udoskonalić makijaż oczu i świetnie go dopełnić. W razie potrzeby kredkę kajal można oczywiście ekspresowo ipousuwać przy pomocy odpowiedniego produktu.