Rimmel London Soft Kohl kredka do oczu 1,2 g dla kobiet 021 Denim Blue promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie Notino.pl

Parametry

Producent:Rimmel London
Kategoria:Kredki do oczu

Opis

Rimmel jest brytyjskim przedsiębiorstwem o długiej tradycji wyspecjalizowanym w kosmetykach założonym w Londynie w 1820 roku przez Francuza Gerarda Rimmela perfumiarza z zawodu. Dzięki jego nowatorskim - niekonwencjonalnym jak na owe czasy marketingowym sposobom udało mu się rozbudować markę.

Międzynarodowy rozgłos firma zdobyła po kierunkiem jego synów pod koniec XIX wieku, m.in. Dzięki rozbudowaniu asortymentu o kosmetyki do pielęgnacji twarzy, a w tym makijażu wraz z maskarą na czele. Takie produkty początkowo znajdujące przede wszystkim popyt w branży filmowej przyniosły firmie Rimmel London stale rosnącą popularność.

Od momentu wykupienia firmy poprzez Koncern Coty w 1996 roku oblicze i asortyment marki nieco się zmieniły, pojawiły się za to akcenty promujące brytyjskość, a w szczególności londyński styl. Do sukcesu przyczynił się bez dwóch zdań fakt, że twarzą marki stała się urzekająca i jeszcze bardziej znana supermodelka Kate Moss.

aktualnie serca wielu potencjalnych konsumentek w imieniu Rimmel London zdobywa dość niekonwencjonalna Rita Ora, brytyjska piosenkarka, modelka i aktorka w jednym. W asortymencie marki znajduje się aktualnie pełna paleta kosmetyków należących do szpalt: makijaż, pielęgnacja i włosy, które są w głównej mierze adresowane do młodego pokolenia damskiej płci.

Jednym z ostatnich artykułów z sukcesem wylansowanych poprzez Rimmel London jest szczególnie trwała pomadka „Provocalips", która według reklamującej ją obietnicy eksponuje się wytrzymałością na pocałunki w okresie 16 godzin i w dodatku nie brudzi!

Takie atrybuty ma ona zawdzięczać specjalnej formule dwóch warstw: po naniesieniu specjalnym aplikatorem właściwej barwiącej pomadki i odczekaniu 60 sekund pomadkę należy utrwalić specjalnym bezbarwnym błyszczykiem.

Swą całkowitą niekoniecznie konwencjonalnego uroku twarz reklamie pomadki użyczyła Georgia May Jagger. Specyficzna twarz Jagger wydajnie zwracała uwagę na produkty Rimmel London też w innych kampaniach reklamujących m.in.

matujące podkłady oraz popularną maskarę.