Rimmel London Soft Kohl kredka do oczu 1,2 g dla kobiet 071 Pure White (5012874026043) promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie Notino.pl

Parametry

Producent:Rimmel London
Kategoria:Kredki do oczu

Opis

Rimmel jest brytyjskim przedsiębiorstwem o długiej tradycji wyspecjalizowanym w kosmetykach założonym w Londynie w 1820 roku poprzez Francuza Gerarda Rimmela perfumiarza z zawodu. Dzięki jego prekursorskim - niekonwencjonalnym jak na owe czasy marketingowym sposobom udało mu się rozbudować markę.

Międzynarodowy rozgłos producent zdobyła po kierunkiem jego synów pod koniec XIX wieku, m.in. Dzięki rozbudowaniu asortymentu o kosmetyki do pielęgnacji twarzy, a w tym makijażu wraz z maskarą na czele. Takie produkty początkowo znajdujące w głównej mierze popyt w branży filmowej przyniosły firmie Rimmel London stale rosnącą popularność.

Od momentu wykupienia firmy przez Koncern Coty w 1996 roku oblicze i asortyment marki nieco się zmieniły, pojawiły się za to akcenty promujące brytyjskość, a w szczególności londyński styl. Do sukcesu przyczynił się niewątpliwie fakt, że twarzą firmy stała się urzekająca i jeszcze bardziej sławna supermodelka Kate Moss.

obecnie serca wielu potencjalnych konsumentek w imieniu Rimmel London zdobywa dość niekonwencjonalna Rita Ora, brytyjska piosenkarka, modelka i aktorka w jednym. W asortymencie producenta znajduje się obecnie pełna paleta kosmetyków należących do szpalt: makijaż, pielęgnacja i włosy, które są na ogół adresowane do młodego pokolenia żeńskiej płci.

Jednym z ostatnich artykułów z sukcesem wylansowanych przez Rimmel London jest bardzo trwała pomadka „Provocalips", która według reklamującej ją obietnicy eksponuje się opornością na pocałunki w okresie 16 godzin i na dodatek nie brudzi!

Takie właściwości ma ona zawdzięczać specjalnej formule dwóch warstw: po naniesieniu specjalnym aplikatorem właściwej barwiącej pomadki i odczekaniu 60 sekund pomadkę należy utrwalić specjalnym bezbarwnym błyszczykiem.

Swą pełną niekoniecznie klasycznego uroku twarz reklamie pomadki użyczyła Georgia May Jagger. Charakterystyczna twarz Jagger skutecznie zwracała uwagę na produkty Rimmel London też w innych kampaniach reklamujących m.in.

matujące podkłady oraz popularną maskarę.