Biotherm homme total recharge krem pod oczy przeciw oznakom starzenia (with pure caffeine and magnesium) 15 ml promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Biotherm homme total recharge krem pod oczy przeciw oznakom starzenia (with pure caffeine and magnesium) 15 ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 76.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Biotherm Homme Total Recharge krem pod oczy 15 ml dla mężczyzn
76.80
ELNINO PARFUM
Biotherm Homme Total Recharge krem pod oczy 15 ml dla mężczyzn
77.47
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Biotherm
Kategoria:Kremy pod oczy
Działanie odmładzające
Pojemność 15 ml

Opis

Kosmetyki Biotherm Woda jest źródłem życia. Dostatek planety Ziemi kryje drogocenne właściwości i pokrewieństwo biologiczne z naszą skórą, dlatego składniki intensywne pozyskiwane z niej posiadają niezwykłą zdolność do regeneracji, naprawy i ochrony naszego ciała.

Biotherm jest pionierem w dziedzinie biologii skóry, ponieważ odkrył korzyści lecznicze płynące z Life PLanktonTM już w 1952 roku. Od tego czasu firma wykorzystuje niesamowitą siłę naturalnych i nowoczesnych rozwiązań, po to żeby służyć idei pielęgnacji skóry.

poprzez unikatowe doświadczenie formuje innowacyjne produkty, które zdobyły zachwyt i zaufanie milionów i panów na całym świecie.Kosmetyki Biotherm opracowywane są z niezwykłą troską, we współpracy z najlepszymi naukowcami badającymi nowoczesne formuły w laboratoriach i instytutach marki.

Wizją marki jest ''Luksus wynikający z prostoty'', jest to nawiązanie do spektakularna i siły natury, a także ducha innowacyjności, który symbolizuje najnowszą technikę i specjalistów potrafiących zastosować dobroczynne działanie Matki Ziemi w gamie różnych preparatów pielęgnacyjnych.Wszystkie Biotherm kosmetyki zawierają formułę planktonu cieplnego, mikroorganizmu, który występuje w gorących źródłach Pirenejów.

To właśnie on jest sekretem ładna Biotherm. Jego różnorodność i użycie wciąż jest okrywane i w wyniku czego wprowadzania nowych preparatów, każda osoba używająca towarów Biotherm może cieszyć się jedwabiście gładką skórą oraz ciałem, które długotrwale zachowują witalność, jędrność, a także sprężystość.

Copyright © E-Glamour.pl