bt cell eye&lip intensive lifting cream krem pod oczy 15 ml dla kobiet marki Dermacol promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem bt cell eye&lip intensive lifting cream krem pod oczy 15 ml dla kobiet marki Dermacol oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 40.27 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Dermacol BT Cell Eye&Lip Intensive Lifting Cream krem pod oczy 15 ml dla kobiet
40.27
E-Glamour.pl
Dermacol BT Cell Eye&Lip Intensive Lifting Cream krem pod oczy 15 ml dla kobiet
40.55
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Dermacol
Kategoria:Kremy pod oczy
Działanie liftingujące
Pojemność 15 ml

Opis

Czy znacie historię powstania doskonale kryjących podkładów, a także innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można scalać z rozwojem kinematografii na świecie.

A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby przepięknie wyglądać wszystkim aktorom, a zwykle aktorkom w filmach.

Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli znakomitych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie produkowano pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa teraz marka Dermacol.

Dermacol dzisiaj oferuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa teraz na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz wyłącznie na naszą ofertę. W naszym sklepie znajdziesz cała paletę podkładów – zarówno tych bardzo dobrze kryjących jak i lżejszych, to wszystko do zróżnicowanych typów cery i w przeróżnych odcieniach.

Do podkładu można dobrać sobie także perfekcyjny puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj również oferta jest bardzo wielka i dopasowana do jednostkowych potrzeb każdej Pani. Do tego wszelkiego kolorowe lakiery do paznokcie – za każdym razem w najmodniejszych odcieniach, a także balsamy do ciała, kremy i mnóstwo innych.

U nas każda Pani wynajdzie coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca idealnie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, iż wszystkie Kosmetyki Dermacol dostępne są w szczególnie niebanalnych cenach.

Może niektórym wydawać się to podejrzane, ale zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swych zasobach tylko oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, iż nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, lecz także odświeżenie kosmetyczki, być może zastrzeżonie także jakiegoś nowego rodzaju makijażu?