Dermacol Intensywnie odwracaniem Krem na czas Coat (Perfektor Intensywne Krem na noc) 50 ml, 55486 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dermacol Intensywnie odwracaniem Krem na czas Coat (Perfektor Intensywne Krem na noc) 50 ml, 55486 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 42.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Dermacol Time Coat krem na noc 50 ml dla kobiet
42.50
ELNINO PARFUM
Dermacol Time Coat krem na noc 50 ml dla kobiet
42.70
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Dermacol
Kategoria:Kremy pod oczy
Pojemność 50 ml

Opis

Czy znacie historię powstania idealnie kryjących podkładów i innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można jednoczyć z rozwojem kinematografii na świecie.

A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby spektakularnie wyglądać wszystkim aktorom, a na ogół aktorkom w filmach.

Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli wyśmienitych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie tworzono pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa teraz firma Dermacol.

Dermacol dzisiaj proponuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa teraz na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz wyłącznie na naszą ofertę. W naszym sklepie odnajdziesz cała paletę podkładów – jednocześnie tych bardzo korzystnie kryjących jak i lżejszych, to wszystko do różnych typów cery i w przeróżnych odcieniach.

Do podkładu można dobrać sobie także nieprzeciętny puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj ponadto oferta jest wyjątkowo spora i dopasowana do jednostkowych potrzeb każdej Pani. Do tego wszelkiego kolorowe lakiery do paznokcie – zawsze w najmodniejszych odcieniach oraz balsamy do ciała, kremy i sporo innych.

U nas każda Pani odnajdzie coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca genialnie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, że wszystkie Kosmetyki Dermacol dostępne są w niezwykle interesujących cenach.

Może niektórym wydawać się to podejrzane, lecz zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swych zasobach tylko oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, że nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, lecz także odświeżenie kosmetyczki, być może zastrzeżonie także jakiegoś nowego typu makijażu?