Dr. Hauschka Nawilżający krem ​​pod oczy (Daily Hydrating Eye Cream) 12,5 ml (4020829006386) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dr. Hauschka Nawilżający krem ​​pod oczy (Daily Hydrating Eye Cream) 12,5 ml (4020829006386) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 92.76 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Dr. Hauschka Hydrating krem pod oczy 12,5 ml dla kobiet
92.76
ELNINO PARFUM
Dr. Hauschka Hydrating krem pod oczy 12,5 ml dla kobiet
93.35
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Dr. Hauschka
Kategoria:Kremy pod oczy
Działanie nawilżające
Pojemność 5 ml

Opis

Ten lekki krem z wartościowych olei roślinnych i wyciągów roślin leczniczych pielęgnuje i odświeża partie okolic oczu. Skóra relaksuje się, staje się gładka i pozostaje sprężysta. Krem zapobiega przedwczesnemu tworzeniu się zmarszczek.

Wchłania się tak szybko, iż można na niego zaraz nakładać make-up. Finezyjna okolica oczu jest dużo cieńsza aniżeli inne partie skóry i jest pod nią nieduża warstewka tłuszczu. Dr.Hauschka Krem pod oczy (Augencreme) jest odpowiednio przypasowany do jej potrzeb i jest nad wyraz finezyjny.

Wysokowartościowe oleje roślinne z awokado (Avocado), orzecha australijskiego (Macadamianuss) i rokitnika pospolitego (Sanddorn) wchłaniają się niezwykle poprzez powinowactwo do stanowczych kwasów tłuszczowych skóry, pielęgnując partie okolicy oczu.

Razem z masłem z mango, woskiem pszczelim, olejkiem migdałowym, olejkiem z ziaren morelowych i olejkiem z jojoba dają starannie dopasowaną podstawę pielęgnacyjną, która chroni przed wysychaniem i wpływem czynników środowiska, wygładzając skórę i utrzymując ją elastyczną.

Woda różana i wyciągi z roślin leczniczych jak hibiskus, ananas i nagietek odświeżają, uspokajają i łagodzą podrażnienia, a także zatrzymują wilgoć. Jeszcze przy zmęczonych oczach poprzez długą pracę przy komputerze będzie Dr.Hauschka Krem pod oczy (Augencreme) prawdziwym dobrodziejstwem.