L'Oréal Paris Age Perfect Age Perfect nawilżająco - odżywczy krem pod oczy do skóry dojrzałej (Anti-Aging Eye Cream) 15 ml, 23353 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem L'Oréal Paris Age Perfect Age Perfect nawilżająco - odżywczy krem pod oczy do skóry dojrzałej (Anti-Aging Eye Cream) 15 ml, 23353 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.2 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
L’Oréal Paris Age Perfect nawilżająco - odżywczy krem pod oczy do skóry dojrzałej 15 ml
49.20
Notino.pl
L'Oreal Paris, Perfect Eye, krem intensywnie odżywczy pod oczy, 15 ml
55.96
Empik

Parametry

Producent:L'oréal Paris
Kategoria:Kremy pod oczy
Działanie nawilżające, odżywcze
Pojemność 15 ml

Opis

Kosmetyki L’Oréal Paris dbają o piękno kobiet i panów na całym świecie już od ponad 100 lat. Grupa L'Oréal, w której zawiera się L'Oréal Paris, jest światowym liderem w dziedzinie urody. Kosmetyki do makijażu, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, włosów oraz paznokci, , a także kosmetyki dla mężczyzn, trafne w każdym wieku i dla każdego typu cery, to wszystko znajduje się w portfolio owej producenta.

Filozofia ów kosmetycznego giganta spoczywa w poszukiwaniu bezpiecznych, pomysłowych i produktywnych towarów. Dzięki dynamicznym badaniom, elitarne produkty L'Oréal Paris są wciąż polepszane tak, żeby jak najefektywniej pomogły swym użytkownikom na drodze do doskonałości.

jednocześnie jednak L'Oréal Paris stara się,najistotniej postępowe produkty były dostępne dla wszystkich. Unikatowa wizja efektowna, zawarta w legendarnym haśle: "Bo jesteś tego warta", wspierana jest przez 35 rozmaitych światowych ambasadorów, takich jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Liya Kebede, Karlie Kloss, Doutzen Kroes lub Gong Li.