L'oreal paris , age perfect cell renew, rozświetlający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, 15 ml promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem L'oreal paris , age perfect cell renew, rozświetlający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, 15 ml oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 67.48 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
L'Oreal Paris, Age Perfect Cell Renew, Rozświetlający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, 15 ml
67.48
Empik
rozświetlający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy
72.49
TaniaKsiazka.pl
loreal paris rozświetlający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy 15 ml
72.49
Bee.pl

Parametry

Producent:L'oreal paris
Kategoria:Kremy pod oczy
Działanie rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe
Pojemność 15 ml

Opis

Komórki macierzyste to najcenniejsze z komórek w organizmie ludzkim. Wykazują bardzo silne atrybuty regenerujące i zdolność odnowy skóry, jednakże z wiekiem ich cenna aktywność istotnie spowalnia. W wyniku inspiracji nauką o ich działaniu, laboratoria L’Oréal Paris stworzyły rozświetlający krem pod oczy Age Perfect Cell Renew wzbogacony o kompleks antyoksydantów, który pomaga bronić skórę przed działaniem wolnych rodników: - neohesperydyna – antyoksydant pochodzący z wyciągu z gorzkiej pomarańczy, wspomaga intensywną regenerację skóry; - witamina E – antyoksydant naturalnie występujący w skórze, którego poziom maleje wskutek działania szkodliwych czynników zewnętrznych. Spowalnia pojawianie się oznak starzenia i wspiera procesy regeneracyjne skóry. Krem wzbogacony jest także o kombuchę, wyciąg z trufli letniej i czarnej, adenozynę, olej z pestek moreli, kofeinę oraz kwas LHA.

Widoczne rezultaty:
- Natychmiast: skóra okolic oczu jest nawilżona i odczuwalnie bardziej jędrna.
- Dzień po dniu: cienie i worki pod oczami są wzrokowo zredukowane, a skóra okolic oczu wydaje się zrewitalizowana, bardziej promienna i gładsza.

Testowany pod kontrolą dermatologiczną.