L'oreal paris Men expert vita lift przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 15ml promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem L'oreal paris Men expert vita lift przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 15ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 45.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
men expert vita lift krem pod oczy przeciw oznakom starzenia
45.70
TaniaKsiazka.pl
loreal paris men expert vita lift krem pod oczy przeciw oznakom starzenia 15 ml
45.70
Bee.pl

Parametry

Producent:L'Oreal Paris
Kategoria:Kremy pod oczy
Działanie zmniejszające cienie, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe, odmładzające
Pojemność 15 ml

Opis

Mężczyźni, którzy z wiekiem stają się bardziej piękni mogą uważać się za szczęściarzy. Są jak czerwone wino. Jak to się dzieje, iż ci szczęściarze wyglądają z każdym rokiem coraz lepiej? Geny to nie wszystko. Tak jak trzeba dbać o każdy rocznik wina, również skóra wymaga pielęgnacji i stosownych warunków. Codzienne agresywne czynniki, takie jak stres, skażenie powietrza czy promienie słońca tworzą wolne rodniki niszczące skórę. Jeżeli chcesz stanąć w szeregach z tymi mężczyznami, którzy stają się lepsi z wiekiem, musisz zacząć walczyć z tymi czynnikami, odpowiednio pielęgnując swoją skórę. L’Oréal Men Expert opracował nową technikę przeciwko starzeniu się skóry wzmacnianą wyciągiem z francuskich winorośli, by skóra stawała się lepsza z wiekiem. Nowa kolekcja do pielęgnacji skóry Vita Lift – 100% przypasowana do potrzeb mężczyzn.

Krem L'Oréal Men Expert VITA LIFT przeciw oznakom starzenia skóry wokół oczu. Oznaki starzenia najpierw pojawiają się w okolicach oczu. Starczy jedna kropla tego nietłustego i nieklejącego się ultralekkiego kremu, żeby zredukować zmarszczki, cienie pod oczami i podkreślić wygląd oczu. Skóra jest optycznie ujędrniona.