Yonelle Trifusion eye face chin liquid cream tensor płynny krem napinacz pod oczy na twarz i podbródek 50ml - darmowa dostawa kiosk ruchu (5902067250679) promocja 2020

Cena255.2
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Hairstore.pl

Parametry

Producent:Yonelle
Kategoria:Kremy pod oczy
Działanie liftingujące
Pojemność 50 ml

Opis

Yonelle Trifusion Eye - Face - Chin Liquid Cream-Tensorto płynnykrem na dzień i na noco nad wyraz silnym działaniu. Jego działanie porównywane jest z efektami mikrochirurga jednak jest kompletnie nieinwazyjne.

W szczególności rekomendowany jestdo cery dojrzałej, alergicznej i wrażliwej.Yonelle Trifusion Eye - Face - Chin Liquid Cream-Tensornadaje się pod makijaż, wtapiając się w skórę daje genialny efekt liftingu.

Ma nietypową, płynną konsystencję, która zezwala na skrupulatne nanoszenie produktu na skórę cienką warstwą, co ma szczególne znaczenie przy aplikacji produktu w okolicy oczu. Już po godzinie od użycia napięcie skóry wzrasta choćby o 30%.

Skóra staje się naprężona i pojawia się silne odczucie wzmocnienia szkieletu podporowego który ją podtrzymuje.Yonelle Trifusion Eye - Face - Chin Liquid Cream-Tensorujędrnia okolicę oczu, podbródek i twarz.

istotnie wygładza i redukuje widoczność bruzd i zmarszczek. Odmładza, poprawia owal twarzy, wyrównuje i ulepsza koloryt, zniża pory, a także wykazuje działanie antyalergiczne.