Hyal Drop Multi Krople d/oczu/soczew.nawil (4049649000039) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Hyal Drop Multi Krople d/oczu/soczew.nawil (4049649000039) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Hyal-Drop multi 10 ml
29.99
Szkla.com
-9%
Hyal-Drop multi, 10 ml
29.99
Odlotowe Soczewki
Hyal Drop Multi - 10ml
32.83
internetsoczewki

Parametry

Producent:DR. GERHARD MANN CHEM-PHARM FABRIK GMBH
Kategoria:Leki na wzmocnienie wzroku i słuchu
Postać krople

Opis

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, przejrzyj to innowacyjne rozwiązanie i zadbaj o swój codzienny komfort.

Ochrona przed infekcjami i mikrourazami - regularne wykorzystywanie kropli do oczu zniża ryzyko infekcji narządu wzroku oraz mikrourazów. Aspekt ten jest stanowczo ważny u osób korzystających z soczewek kontaktowych.

Błyskawiczne nawilżenie oczu - dzięki licznym i starannie dostosowanym substancjom nawilżającym krople w zaledwie kilka sekund od aplikacji przywracają oczom dobrą wilgotność, eliminując tym samym problem ich suchości i zaczerwienienia.

Bez konieczności zdejmowania soczewek - krople możesz aplikować dodatkowo wtedy, kiedy masz już założone soczewki. I dotyczy to jednocześnie miękkich, jak i twardych szkieł kontaktowych. Ulepszony aplikator - samodzielna aplikacja kropli do oczu może sprawiać problemy.

Twórcy Hyal-Drop Multi wiedzą o tym, dlatego swój towar wzbogacili o łatwiejszy w obsłudze aplikator, który dozuje liczba preparatu jeszcze lepiej dostosowaną do pojemności worka spojówkowego. Brak konserwantów - skład opisywanych kropli do oczu pozbawiony jest jakichkolwiek środków konserwujących, dzięki czemu jest stosowny dla alergików i osób o wrażliwych oczach.

Możliwość przedłużonego użytkowania - standardowe krople do oczu mogą być stosowane poprzez maksymalnie cztery tygodnie od otwarcia. Hyal-Drop Multi są jeszcze komfortowojsze, bo służą choćby poprzez dwanaście tygodni, bez najmniejszego ryzyka infekcji i podrażnień.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: nowoczesne rozwiązanie zastrzeżonego mechanizmu z pompką sprawia, iż krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka powoduje problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, żeby maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki czemu błyskawicznie i bez problemu uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat nieprzeciętnie spełni oczekiwania u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować jeszcze w przypadku nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią nawet niezwykle wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą skutecznie obniżyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skupić się na powszednich obowiązkach, rozpraszają nas i sprawiają, iż czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który efektywnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do codziennych czynności, wykonywanych każdego dnia.

Dotyczy to wyjątkowo tych osób, które mają suche, wrażliwe oczy, i które często przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być w dodatku konsekwencją przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

także zanieczyszczone środowisko może skutecznie ograniczyć nasz komfort widzenia i sprawić, że oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, że będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,używany może być na dodatek poprzez osoby noszące soczewki kontaktowe. Starczy zaaplikować je podczas noszenia soczewki (dotyczy to jednocześnie soczewek miękkich, jak i twardych).

komponenty, które wykorzystano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,osiągalne było dłuższe odczuwanie komfortu, choćby podczas wielogodzinnego noszenia soczewek. Właściwości kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być użytkowane poprzez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być użytkowane długotrwale, nadają się do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, są szczególnie proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu dostępne są w dodatku w zestawie: Hyal-Drop multi 10 ml komplet 2 szt.