Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Hyal-Drop multi 10 ml
29.99
Szkla.com
-9%
Hyal-Drop multi, 10 ml
29.99
Odlotowe Soczewki
-9%
Hyal-Drop Multi 10 ml
29.99
Soczewki365.pl
Hyal Drop Multi - 10ml
32.83
internetsoczewki

Parametry

Producent:Bausch&Lomb
Kategoria:Krople do oczu
Pojemność 10 ml

Opis

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, sprawdź to innowacyjne rozwiązanie i zadbaj o swój codzienny komfort.

Ochrona przed infekcjami i mikrourazami - regularne używanie kropli do oczu zmniejsza ryzyko infekcji narządu wzroku i mikrourazów. Aspekt ten jest nad wyraz ważny u osób korzystających z soczewek kontaktowych.

Błyskawiczne nawilżenie oczu - dzięki licznym i dokładnie przypasowanym substancjom nawilżającym krople w zaledwie kilka sekund od aplikacji przywracają oczom prawidłową wilgotność, eliminując tym samym problem ich suchości i zaczerwienienia.

Bez konieczności zdejmowania soczewek - krople możesz aplikować jeszcze wtedy, kiedy masz już założone soczewki. I dotyczy to równocześnie miękkich, jak i twardych szkieł kontaktowych. Ulepszony aplikator - samodzielna aplikacja kropli do oczu może sprawiać problemy.

Twórcy Hyal-Drop Multi wiedzą o tym, dlatego swój produkt wzbogacili o łatwiejszy w obsłudze aplikator, który dozuje ilość preparatu jeszcze lepiej przypasowaną do pojemności worka spojówkowego. Brak konserwantów - skład opisywanych kropli do oczu pozbawiony jest jakichkolwiek środków konserwujących, dzięki temu jest optymalny dla alergików i osób o wrażliwych oczach.

Możliwość przedłużonego wykorzystywania - charakterystyczne krople do oczu mogą być wykorzystywane poprzez maksymalnie cztery tygodnie od otwarcia. Hyal-Drop Multi są jeszcze komfortowojsze, bo służą nawet poprzez dwanaście tygodni, bez najmniejszego ryzyka infekcji i podrażnień.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: progresywne rozwiązanie opatentowanego mechanizmu z pompką powoduje, iż krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka sprawia problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, żeby maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki temu prędko i bez problemu uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat wspaniale stanie na wysokości zadania u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować ponadto w przypadku nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią nawet szczególnie wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą wydajnie zmniejszyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skupić się na powszednich obowiązkach, rozpraszają nas i powodują, że czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który sprawnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do rutynowych czynności, wykonywanych każdego dnia.

Dotyczy to bardzo tych osób, które mają suche, wrażliwe oczy, i które niejednokrotnie przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być także rezultatem przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

dodatkowo zanieczyszczone środowisko może sprawnie obniżyć nasz komfort widzenia i sprawić, że oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, iż będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,wykorzystywany może być jeszcze poprzez osoby noszące soczewki kontaktowe. Starczy zaaplikować je w trakcie noszenia soczewki (dotyczy to jednocześnie soczewek miękkich, jak i twardych).

składniki, które wykorzystano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,możliwe było dłuższe odczuwanie komfortu, nawet podczas wielogodzinnego noszenia soczewek. Parametry kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być używane przez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być użytkowane długotrwale, nadają się do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, są bardzo proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu przystępne są w dodatku w zestawie: Hyal-Drop multi 10 ml pakiet 2 szt.