Alcon Systane hydration 10 ml promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Alcon Systane hydration 10 ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-44%
Systane Hydration, 10 ml
24.99
Punkt Soczewek
Systane Hydration 10 ml
44.99
Szkla.com

Parametry

Producent:ALCON
Kategoria:Krople do oczu
Pojemność 10 ml

Opis

Nawilżające krople do oczu Systane Hydration to preparat wykonany z myślą o osobach, które na co dzień borykają się z niekorzystnymi skutkami syndromu suchego oka - suchością, pieczeniem, zaczerwienieniem.

Udoskonalony skład, wygodny aplikator i możliwość stosowania bezpośrednio na soczewki kontaktowe sprawiają, że krople te zyskują coraz większe grono sympatyków. Wyśmienite w leczeniu zespołu suchego oka - krople do oczu Systane Hydration powstały z myślą o bezzwłocznym i intensywnym nawilżeniu.

Dzięki nim natychmiast zażegnasz suchość, szczypanie i zaczerwienienie oczu. Towar cenionego producenta - krople do oczu Systane Hydration to preparat wytwarzany pod opieką największych specjalistów w branży, oznakowany marką Alcon.

Możesz mieć więc całkowitą pewność co do jego skuteczności i bezpieczeństwa. Skład wzbogacony o kwas hialuronowy - składnik znany ze swych silnie nawilżających parametry, który nieprzeciętnie łączy się z ludzkimi łzami i już na chwilę po zakropieniu formuje swego rodzaju opatrunek, wspomagający regenerację mikrourazów.

Eliminacja zmęczenia oczu - częste stosowanie kropli do oczu Systane Hydration pozwala uchronić wzrok przed przedwczesnym zmęczeniem. To opcja doceniana w szczególności przez osoby, które spędzają wiele godzin przed ekranem komputera.

wygodna aplikacja - krople do oczu Systane Hydration skryte są w praktycznej buteleczce z udoskonalonym zakraplaczem, dzięki czemu ich stosowanie jest jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze. Do wykorzystania na soczewki - krople do oczu Systane Hydration możesz stosować bezpośrednio na zaaplikowane soczewki.

To pomoże ograniczyć odczuwalność soczewek na oku. Charakterystyka kropli do oczu Systane Hydration: Krople do oczu Systane Hydration w ciągu zaledwie kilku sekund eliminują suchość i pieczenie oczu. Tak szybkie i skuteczne działanie jest osiągalne dzięki składowi wzbogaconemu o hialuronian sodu - komponent znany ze swych silnie nawilżających właściwości.

To on, w połączeniu z ludzkimi łzami, tworzy na powierzchni oka swego typu żelowy opatrunek, wiążący się z uszkodzonymi komórkami oka. Koi podrażnienia i podarowuje ulgę od dyskomfortu suchych oczu.

Dzięki substancjom odżywczym wspomaga naturalne procesy regeneracyjne rogówki, broniąc przed mikrourazami i infekcjami. Wyjątkowość kropli Systane Hydration polega m.in. Na tym, że można stosować je jeszcze bezpośrednio na zaaplikowane soczewki - wtedy, kiedy spada komfort wynikający z ich noszenia, np.

z powodu utraty ich wilgotności. Preparat jest {pomocn|przydatn)y do użycia aż przez 3 miesiące od otwarcia buteleczki! Wzbogacony o udoskonalony aplikator jest jeszcze wygodniejszy w stosowaniu - objętość kropli jest dopasowana do pojemności worka spojówkowego.

Z kropli do oczu Systane Hydration powinny regularnie korzystać osoby, które: spędzają wiele godzin przed ekranem komputera, noszą soczewki kontaktowe, często przebywają w pomieszczeniach klimatyzowanych, często są narażone na kontakt z dymem papierosowym, borykają się z syndromem suchego oka, często doświadczają suchości, pieczenia i/lub zaczerwienienia oczu.

Zalety kropli do oczu Systane Hydration Dzięki temu, że krople do oczu Systane Hydration zostały skryte w 10-mililitrowej buteleczce, możesz mieć je zawsze przy sobie - w plecaku, torebce, na biurku. Tak dobrana pojemność umożliwia wykorzystanie całego preparatu w zalecanym czasie kilku tygodni od otwarcia.

Sposób użycia kropli Systane Hydration: wstrząśnij przed otwarciem, zaaplikuj 1-2 krople do worka spojówkowego, opuść powiekę, po kilku sekundach kilkukrotnie zamrugaj.