Systane Ultra 10 ml., ALSU10 promocja 2022

Cena47.29
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:ALCON
Kategoria:Krople do oczu
Pojemność 10 ml

Opis

Systane Ultra to nawilżające krople do oczu o wysokiej efektywności. Przeznaczone do objawowego leczenia tzw. Syndromu suchego oka i poprawy komfortu widzenia, szczególnie u osób, pracujących przed ekranem komputera i/albo korzystających z soczewek kontaktowych.

Preparat przynosi natychmiastową ulgę. Jest nieprzeciętny jednocześnie do regularnego, jak i sporadycznego stosowania, dzięki przedłużonej przydatności do zastosowania. Drobne rozmiary buteleczki oznaczają, iż możesz mieć ją zawsze przy sobie.

produkt lubianej marki - autorem opisywanych kropli jest znana i uznana na całym świecie firma Alcon. To marka, której możesz zaufać, bo od lat przekonuje o wysokiej jakości i bezpieczeństwie swoich produktów.

Błyskawiczne nawilżenie - krople działają już po kilku sekundach od aplikacji, redukując suchość i pieczenie oczu. Efekt nawilżenia jest więc niezwłoczny i co więcej, utrzymuje się poprzez długi czas. Redukcja zmęczenia wzroku - krople Systane Ultra sprawdzają się genialnie w trakcie wielogodzinnej pracy, wymagającej pełnego skupienia wzroku, bo odświeżają go i w niedługim czasie przywracają dawną ostrość widzenia.

Odbudowa filmu łzowego - dzięki niepowtarzalnej formule HP Guar + Aniony Boranowe preparat regeneruje oczy i zniża ryzyko ich nadmiernego wysychania w przyszłości. Regularnie używany pozwala zachować hydro-równowagę.

Poprawa komfortu użytkowania soczewek - nawilżające cechy kropli doceniają w dodatku użytkownicy szkieł kontaktowych, ponieważ dzięki nim soczewki są o mnóstwo komfortowojsze w użytkowaniu. Pozostają niewyczuwalne i spada ryzyko wywołanych poprzez nie mikrouszkodzeń.

choćby 6 miesięcy z jedną butelką - jeśli tylko zadbasz o to, by zakraplacz nie dotykał brudnych powierzchni i żeby preparat przechowywany był w zacienionym miejscu i pokojowej temperaturze, możesz korzystać z kropli nawet poprzez 6 miesięcy, ciągle czerpiąc z nich to, co najlepsze.

Charakterystyka kropli do oczu Systane Ultra: nowoczesna i sprawdzona formuła to gwarancja efektywności. Już po kilku sekundach od aplikacji znika uczucie pieczenia, swędzenia i podrażnienia zbliżone do uczucia piasku pod powiekami.

Krople redukują także nieestetyczne zaczerwienienie i przywracają oczom zdrową, bezbłędną biel. Są nadzwyczajnym wsparciem dla zmęczonego wzroku - odświeżają go i polepszają jakość widzenia. Koniec z pogorszoną ostrością i zamgleniami!

specyficzna formuła HP Guar + Aniony Boranowe odbudowuje ubytki powstałe w filmie łzowym, dzięki temu uzyskany za pomocą kropli efekt nawilżenia utrzymuje się przez dłuższy czas i ostatecznie prowadzi do wyrównania hydro-równowagi oczu.

Systane Ultra możesz stosować o dowolnej porze dnia i/lub nocy, w dodatku, jeśli jesteś użytkownikiem soczewek kontaktowych. Krople zwiększają komfort ich używania, a także ograniczają ryzyko mikrouszkodzeń.

Po otwarciu buteleczki są zdatne do wykorzystania aż poprzez 6 miesięcy! starczy przechowywać je w pokojowej temperaturze, nie narażać na intensywną ekspozycję promieni słonecznych i unikać kontaktu zakraplacza z brudnymi powierzchniami.

Dla kogo krople do oczu Systane Ultra? prawidłowe działanie opisywanych kropli do oczu docenią zwykle osoby, które: często męczą się z uczuciem suchych, podrażnionych oczu; często odczuwają tzw.

piasek pod powiekami; posiadają zaburzoną równowagę hydro-lipidową oczu; pracują przez sporo godzin przed ekranem komputera; często przebywają w potężnie klimatyzowanych albo zadymionych pomieszczeniach; uprawiają sport i po wysiłku fizycznym odczuwają suchość oczu; noszą soczewki kontaktowe.

Jak stosować krople do oczu Systane Ultra? skrupulatnie otwórz buteleczkę, usuwając składnik zabezpieczający. Dokładnie umyj i osusz ręce. Weź krople w jedną rękę, a palcem wskazującym drugiej delikatnie odciągnij worek spojówkowy jednego z oczu.

Odchyl głowę, skieruj wzrok ku górze, unieś buteleczkę nad oko zakraplaczem na dół i wpuść 1-2 krople do worka. Zamknij oko na kilka sekund, a następnie energicznie zamrugaj, by preparat jeszcze lepiej się rozprowadził.

Postąp tak samo z drugim okiem. Pamiętaj, by nie dotykać zakraplaczem powierzchni oka ani powieki - to mogłoby przenieść groźne zabrudzenia i drobnoustroje do kropli. Po wszystkim szczelnie zakręć buteleczkę i przechowuj ją w możliwie jak najmocniej zacienionym miejscu o temperaturze pokojowej.

Skład kropli Systane Ultra: glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, sorbitol, aminometylopropanol, kwas borowy, chlorek potasu, chlorek sodu, środek konserwujący POLYAUAD 0,001%.