Krzesło tapicerowane drewniane my8683 różowy welur marki Meblemwm promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Krzesło tapicerowane drewniane my8683 różowy welur marki Meblemwm oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
KRZESŁO TAPICEROWANE ▪️ MY8683 ▪️ WELUR ZIELONY, NOGI CZARNE
169.00
Meblin.eu
KRZESŁO TAPICEROWANE ▪️ MY8683 ▪️ EKOSKÓRA CZARNY, NOGI CZARNE
169.00
Meblin.eu
Drewniane krzesło tapicerowane do jadalni 8683 Beż
169.00
Meblin.eu
KRZESŁO TAPICEROWANE ▪️ MY8683 ▪️ WELUR CZARNY, NOGI CZARNE
169.00
Meblin.eu
KRZESŁO TAPICEROWANE ▪️ MY8683 ▪️ WELUR SZARY, NOGI CZARNE
169.00
Meblin.eu
KRZESŁO TAPICEROWANE ▪️ MY8683 ▪️ WELUR NIEBIESKI, NOGI CZARNE
169.00
Meblin.eu
Drewniane krzesło tapicerowane do jadalni 8683 Biała ekoskóra
169.00
Meblin.eu

Parametry

Producent:MebleMWM
Kategoria:Krzesła
Materiał ekoskóra, tkanina, drewno, skóra
Kolor różowy, żółty, zielony, niebieski, czarny, szary, beżowy, biały

Opis

Opis

Tapicerowane krzesło do salonu w kolorze beżowym to mebel o prekursorskim wyglądzie, który spełni oczekiwania choćby najbardziej wymagających klientów. Klasyczny i ładna kolorystyka utwierdza w przekonaniu, że nasze krzesło wyśmienicie wpasuje się do każdego pomiszczenia.

postępowe krzesło tapicerowane – opis produktu

Krzesło posiada drewnianą ramę. Mebel osadzono na czterech mocnych nogach nogach. Siedzisko oraz oparcie obito wysokiej jakości tkaniną w kolorze ponadczasowego beżu. Dzianina jest oporna na zniszczenia i przetarcia i prosta do utrzymania w stanie z dnia zakupu. Mebel posiada wysoki komfort używania, bowiem siedzisko i oparcie kształtem przypominają komfortowy fotel.

Beżowe krzesło do salonu – jakość wykonania

Krzesło zostało wykonane przy użyciu wysokiej jakości tworzyw, z trosceą o najmniejszy detal i z precyzją profesjonalistów. Mebel osadzono na wytrzymałych nogach drewnianych. Siedzisko, a także oparcie obite zostały tkaniną, która jest odporna na wszelkiego typu zniszczenia i przetarcia, a dzięki prostym zabiegom konserwującym długie lata będzie prezentować się niczym zakupiona przed chwilą. W dodatku siedzisko wypełnione zostało pianką T32, co zwiększa komfort użytkowy mebla. Nogi krzesła posiadają zabezpieczenia przez zarysowaniami powierzchni ceramicznych, podłóg panelowych i lakierowanych.

Tapicerowane krzesło do salonu – styl i przeznaczenie

Nasze krzesło do wspaniałe rozwiązanie dla entuzjastów współczesnego designu stawiających na niebanalne formy nawiązujące jednak do klasyki. Sprawdzi się we wnętrzach urządzanych z fantazją.