Dziennik Cwaniaczka 4 Ubaw po pachy, Nasza Księgarnia promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dziennik Cwaniaczka 4 Ubaw po pachy, Nasza Księgarnia oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.71 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Dziennik Cwaniak 4. Ubaw po pachy w.2020 Jeff Kinney
14.71
MegaKsiazki.pl
Ubaw po pachy. dziennik cwaniaczka. tom 4
18.19
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Nasza Księgarnia
Kategoria:Książki dla dzieci
ISBN 9788310136534
Oprawa broszurowa
Autor Jeff Kinney
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Ilość stron 224
Rok wydania 2020

Opis

"Dziennik Cwaniaczka 4. Ubaw po pachy" to świetna propozycja nie tylko dla młodych czytelników.Kolejna część międzynarodowego bestsellera, który dorosłym pomaga zrozumieć zmagania nastolatków z codziennością, a im samym dostarcza zabawnego i realnego spojrzenia na rzeczywistość.W kolejnej części procesu autorstwa Jeffa Kinneya o przygodach nastoletniego Grega Heffleya spotykamy poprawnie znanych nam bohaterów.

Akurat trwają wakacje i większość młodych ludzi idealnie bawi się, zaznając różnego rodzaju aktywnych rozrywek na zewnątrz. Greg jednak nie zalicza się do tego grona. Jak wszyscy korzystnie wiemy, bohater brzydzi się wszelkim wysiłkiem, a sport budzi w nim raczej ambiwalentne odczucia.Najbliższe miesiące Greg zamierza spędzić w zaciszu własnego pokoju w towarzystwie gier komputerowych.

Nieco inne plany ma jego mama, która na nadchodzące lato zaplanowała dużo rozrywek integrujących rodzinę i uwzględniających najróżniejszego rodzaju aktywne spędzanie czasu na zewnątrz.proces powieści Jeffa Kinneya, inspirowany jego własnymi przeżyciami z lat nastoletnich, opowiada o jednym z najtrudniejszych momentów w życiu każdej jednostki, czyli okresie dojrzewania.

Ze względu na genialny humor seria na całym świecie zyskała już miano kultowej. Greg jest bohaterem nad wyraz autentycznym, który w naturalny sposób wzbudza sympatię nastoletnich czytelnikach.