Elementarz. moje pierwsze czytanki marki Nasza księgarnia promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Elementarz. moje pierwsze czytanki marki Nasza księgarnia oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 31.67 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Książka dla dzieci Elementarz: Moje pierwsze czytanki
31.67
Media Expert
elementarz. moje pierwsze czytanki
32.44
TaniaKsiazka.pl
Elementarz. Moje pierwsze czytanki
32.44
Empik

Parametry

Producent:Nasza księgarnia
Kategoria:Książki dla dzieci
ISBN 9788310137333
Oprawa twarda
Autor Beata Ostrowicka
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Ilość stron 208
Rok wydania 2022

Opis

Poznajcie swoich rówieśników - Antka, Lenkę, Adę, Julka i Krzysia. Są przyjaciółmi i posiadają niezwykłą wyobraźnię. Wystarczą garnki, patyki, kamienie i już powstaje orkiestra albo rakieta, albo pociąg. Dużo tu zabaw, podróżowania, marzeń, szalonych pomysłów, a także wielu innych ważnych dla wszelkich dzieci spraw.

„Elementarz. Moje pierwsze czytanki" to nieprzeciętna pomoc dla dzieci początkujących naukę czytania. Książka, wytwarzana zgodnie z zaleceniami metodyków, składa się z dwóch etapów:

Pierwszy etap mieści teksty wykonane zgodnie z zasadą „Jak się pisze, tak się czyta", czyli używamy tylko podstawowych liter alfabetu, są one wprowadzane stopniowo od najprostszych do tych trudniejszych jak „ą", „ę" czy „ź", „ś". W dymkach umieszczone zostały w dodatku podpowiedzi, jak wybrane wyrazy sylabizować i literować.

Drugi etap gromadzi teksty tworzone zgodnie z zasadą „Tak się pisze, a tak się czyta". Pojawiają się wszystkie litery alfabetu, dwuznaki, a także upodobnienia i udźwięcznienia, które sprawiają liczne trudności początkującemu czytelnikowi, ponieważ wyrazy je zawierające inaczej się pisze, a inaczej czyta.

W „Elementarzu" znalazło się prawie 100 ciekawych czytanek, którym towarzyszą zabawne ilustracje. Dzięki tej książce nauka czytania może stać się naprawdę korzystną zabawą!

duża, czytelna czcionka!

Beata Ostrowicka - autorka książek dla dzieci i młodzieży. Wydała ponad dwadzieścia książek. Była doceniana licznymi nagrodami i wyróżnieniami (m.in. „Ale ja tak chcę!" zdobyła tytuł Książki Roku 2006 Polskiej Sekcji IBBY; „Świat do góry nogami" otrzymał w 2004 roku wyróżnienie Międzynarodowej Sekcji IBBY i został wpisany na Honorową Listę Andersena). Sporo jej książek poleca Fundacja ABC, prowadząca akcję „Cała Polska czyta dzieciom". Niektóre książki zostały przetłumaczone na języki obce. Mieszka w Krakowie z mężem i dwoma synami.

Katarzyna Kołodziej - wrocławska ilustratorka, mama, współlokatorka dachowego kota i kudłatego psa i królewna, która (jak każda królewna) musi być czasem porwana. Ponieważ zwykle porywa ją rysowanie, rysuje bez przerwy. W swych ilustracjach stara się pokazywać dziecięce emocje. Skończyła wrocławską ASP, miewa czasem wystawy, pracuje z wieloma wydawnictwami dla dzieci i jak obszerna kula śniegowa nabiera rozpędu... W wytwarzaniu. Jej prace można obejrzeć na stronie www.krolewnakasia.pl.