Escape book. Przeklęta MEGAświątynia. Tom 1 (2020) promocja 2021

Cena19.17
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Kid Cube, Puyssegur Alain
Kategoria:Książki dla dzieci
ISBN 9788376868714
Oprawa broszurowa
Autor Cube Kid|Alain Puyssegur
Wydawnictwo Jaguar
Ilość stron 96
Rok wydania 2020

Opis

Escape book prowadzi nas w mroczne czeluści przeklętej świątyni, która wyłoniła się z odmętów. Przedstawiamy książkę złożoną z wielu zagadek, wyzwań i zadań. Escape book,,Przeklęta MEGAświątynia'' oparty jest na realiach najpopularniejszej z modnych gier - Minecrafta - a jej autorem jest sam Cube Kid, twórca wiekopomnych Pamiętników 8-bitowego wojownika Runta i Kota Netheru - Billy'ego.

To gwarancja przygody, świetnej zabawy i przyjemnego główkowania w kubicznym klimacie. Byłeś noobem, jesteś wojownikiem. W złowrogiej pułapce zastawionej przez samego Herobrine'a musisz wykazać się śmiałością, determinacją, wytrwałością i głównie przemyślnością.

Zdobywaj cenny ekwipunek, odkrywaj wszystkie tajemnice przeklętej świątyni! Nieustraszona Breeze rozpoczęła eksplorację, a Billy, kotek Netheru, gotów jest ci towarzyszyć. Nadeszła więc pora, abyś Ty, dzielny Runcie, spełnił swą obietnicę.

Dobądź oręża i walcz! Ta książka to gra i labirynt. Oparta jest na prostych zasadach i sama Cię poprowadzi: w kolejnych podrozdziałach książka oferuje rozwiązania, które pozwolą Ci zmierzać dalej (ale jeśli popełnisz błąd, czasem zagonią w ślepy i cuchnący zaułek).

Przykładowo: w paragrafie 66 masz do wyboru jeden z sześciu kubików: 52, 62, 59... (a Twój dobór decyduje o losach Twoich, świata i kota!), możesz też jednak udać się do Mineralium pod numer 58 albo eksplorować inną salę.

Rozważnie podejmuj decyzje!