Milion w rozumie, Jedność promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Milion w rozumie, Jedność oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9.15 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-29%
Milion w rozumie
9.15
Libristo.pl
Milion w rozumie 1000 faktów które musisz znać
12.30
TaniaKsiazka.pl
Milion w rozumie 100% faktów, które trzeba znać
12.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Martens Saskia
Kategoria:Książki dla dzieci
ISBN 9788381441278
Oprawa miękka
Autor Saskia Martens
Wydawnictwo Jedność
Ilość stron 224
Rok wydania 2020

Opis

Zabawne, atrakcyjne, dziwne, zaskakujące, a nawet szokujące! Takie właśnie są fakty skatalogowane w tym kieszonkowym zbiorku wiedzy o świecie. Jest niemało powodów, dla których trzeba je znać: można ułatwić sobie życie (Niemożliwe jest polizanie własnego łokcia.), zabłysnąć wśród kolegów (Serio! Pierwszy komputer był spory jak kort tenisowy.), zadziwić nauczyciela wiedzą (Czaszka człowieka składa się z 22 kości, proszę pani.), wygrać szkolny konkurs, a choćby teleturniej dla omnibusów, albo uwolnić się od nudy w autobusie, tramwaju, poczekalni itd.

W tej drobnej książce, którą można za każdym razem nosić przy sobie i czytać w każdej wolnej chwili, zmieściliśmy siedem rozdziałów wypełnionych wiadomościami z różnorodnych dziedzin: rośliny i zwierzęta, ciało człowieka, sport, nauka, technologia i technika, geografia i wszechświat, sztuka, kultura i obyczaje, historia. Uzupełniają je zabawne czarno-białe ilustracje.

Polecamy ten kosmicznie wyglądający tomik dzieciom w wieku od 7 lat, lecz jesteśmy pewni, iż zaciekawi on także dorosłych.

I ty zostaniesz omnibusem! Masz to w kieszeni!