MONSTER HIGH 4. PO MOIM TRUPIE (264 str.) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem MONSTER HIGH 4. PO MOIM TRUPIE (264 str.) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6.59 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-56%
Monster High 4 Po moim trupie BR LISI HARRISON
6.59
MegaKsiazki.pl
Monster high 4 po moim trupie
14.95
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Empik.com
Kategoria:Książki dla dzieci
ISBN 9788362478880
Oprawa broszurowa
Autor Harrison Lisi
Wydawnictwo Bukowy Las
Ilość stron 264
Rok wydania 2017

Opis

Czwarte spotkanie z uczniami niezwykłego liceum, w którym zebrały się przerażająco lubiane dzieciaki najsłynniejszych potworów. Tym razem w roli głównej występuje córka Draculi, Draculaura (zdrobniale: Lala).

W szkole zmiany! RAD-owcy (członkowie Ruchu niebanalnie Dziwnych) wreszcie wyszli z podziemia i Lala może dumnie wyszczerzyć w uśmiechu swoje spektakularne kły. Jednak mina jej rzednie, gdy do Salem z niezapowiedzianą wizytą wpada ojciec.

Pan D. Uważa, iż RAD-owcy powinni mieć swoją własną szkołę, lecz jego córka nie zamierza oddać bez walki ich z trudem zdobytej wolności. Postanawia więc zgłosić Merston High do konkursu związanego z modą.

Szkoła może wygrać niemało pieniędzy i sławę. Ojciec wampirzycy nie jest zachwycony, lecz zgadza się pójść na pewien układ. Stawką w rozgrywce jest los wszelkich uczniów w Salem. Lala nie chce ich zawieść, choć nie podejrzewa, jak sporo nieprzystępnych wyzwań czeka ją niebawem.