Polska 3w1. Najlepsze dla dzieci. Przewodnik. Mapa. Atlas (komplet), oprawa miękka promocja 2021

Cena26.57
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MegaKsiazki.pl

Parametry

Producent:EXPRESSMAP
Kategoria:Książki dla dzieci
ISBN 9788380461871
Oprawa miękka
Autor Justyna Tomańska
Wydawnictwo Expressmap
Ilość stron 276
Rok wydania 2016

Opis

Subiektywny i jedyny taki przewodnik dla podróżujących z dziećmi.

100 unikatowych i sprawdzonych miejsc w Polsce, które warto odwiedzić nie tylko w trakcie wakacji. Wyboru dokonała Justyna Tomańska – mama i autorka najlepszedladzieci.com.

Kraina Bajek w Dolinie Charlotty, Park wodny Nemo, Chatka Baby Jagi na skraju Puszczy Białowieskiej, Krakowska Manufaktura Czekolady, Hobbitówa, Akwarium Gdyńskie czy Parowozownia Wolsztyn to zaledwie wierzchołek góry lodowej. W przewodniku znajdziecie najlepsze aquaparki, muzea, obiekty sportowe, restauracje, hotele, teatry, sale zabaw i atrakcje przyrodnicze. Propozycje na tydzień i jeden dzień, i co ważne, na każdą kieszeń. Ten przewodnik warto zawsze posiadać pod ręką w samochodzie podczas rodzinnych wyjazdów.

Justyna Tomańska, dojrzała kobieta, propagatorka zdrowego trybu życia, niejednokrotnie zaangażowana w akcje charytatywne. Szczęśliwa mama pięcioletniej Zosi z pasją rozwija swój autorski projekt najlepszedladzieci.com. Odwiedza obiekty przeznaczone dla najmłodszych. Skrupulatnie analizuje błyskotliwość oferty, a następnie doradza, co wybrać i z czego skorzystać, by czas spędzony z maluchami był rewelacyjną zabawą dla całej rodziny. W tej dziedzinie nie uznaje kompromisów. Filmy ze swych eksperckich podróży umieszcza w serwisie najkorzystniejszedladzieci.com. W licznych wyprawach towarzyszą jej dzieci w rozmaitym wieku – często to właśnie ich opinia na temat odwiedzanych miejsc okazuje się decydująca.

teraz 100 najciekawszych, przychylnych rodzinom atrakcji znalazło miejsce w prawdziwym konieczniku każdego rodzica: „Polska. Najkorzystniejsze dla dzieci". Przewodnik z kolekcji 3w1 idealnie łączy barwne opisy z atlasem turystycznym i składaną, laminowaną mapą z zaznaczonymi atrakcjami opisanymi w książce. Dużo barwnych fotografii i instynktowny układ treści sprawiają, iż korzystanie z przewodnika jest łatwe, komfortowe i przyjemne.

To wyśmienita inspiracja do podróżowania z dziećmi!

Podtytuł: przewodnik + atlas + mapa
linia cyklu: EXPLORE! GUIDE
ISBN: 9788380461871
Kod paskowy: 978838046187116
Autorzy: Tomańska Justyna
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 30201
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 276
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.15.0
Format: 11.9x21.8
Głębokość (mm): 21
Waga: 0.585
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka