pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki wyd. 2023 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki wyd. 2023 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki
19.99
Empik
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki
20.79
TaniaKsiazka.pl
Książeczka Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki Nasza księgarnia
24.00
GEBE

Parametry

Producent:Nasza księgarnia
Kategoria:Książki dla dzieci
ISBN 9788310139665
Autor Galewska-Kustra Marta
Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Opis

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki. Wydanie 2023"Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki" to urokliwa opowieść z kolekcji Pucio autorstwa Marty Galewska-Kustra, wyprodukowana specjalnie dla najmłodszych czytelników i ich rodziców.

Książka stanowi świetny sposób na zachęcenie maluchów do przejścia poprzez ważny etap w rozwoju, jakim jest pożegnanie pieluszki i nauka korzystania z nocnika. Pucio, główny bohater, staje przed zadaniem nauki korzystania z nocnika, co jest znacznym wyzwaniem dla każdego malucha.

Kolorowe ilustracje i zabawna narracja powodują, iż książka jest ciekawa dla dzieci, a równocześnie przekazuje im ważne wartości związane z samodzielnością. Nocnik, który ma Pucio, staje się dla niego unikatowym przyjacielem, a zabawny samolot na nim rysowany przyciąga uwagę malucha.Książeczki pełne mądrych nauk dla dzieci:Wraz z bohaterem, dzieci uczą się, jak radzić sobie z nowym doświadczeniem, jakim jest korzystanie z nocnika.

Wesoła atmosfera podczas zabawy sprawia, iż maluchy zapominają o rutynowych obowiązkach, co Pucio przeżywa podczas swoich przygód. Książeczka "Pucio chce siusiu" jest nadzwyczajnym narzędziem wspomagającym rodziców w procesie przekazywania maluchom wyraźnych umiejętności, a jednocześnie dostarcza radości i śmiechu zarówno niewiele znaczącym, jak i starszym czytelnikom.

seria "Pucio" to nie tylko opowieści pełne humoru, ale także książki pełne mądrych nauk dla dzieci, pomagające im zrozumieć świat wokół siebie i radzić sobie z rutynowymi wyzwaniami. Marta Galewska-Kustra buduje książki, które są równocześnie edukacyjne, jak i pełne uroku dla najmłodszych.Polecamy jeszcze:Pucio robi porządekPucio rośnie zdrowoPucio na wsi.

Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci. Wydawnictwo Nasza Księgarnia