Chłopiec z lasu - harlan coben marki Albatros promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Chłopiec z lasu - harlan coben marki Albatros oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Chłopiec z lasu
28.99
Empik
Chłopiec z lasu
30.02
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Albatros
Kategoria:Książki horrory i thrillery
ISBN 9788382151954
Oprawa miękka
Autor Harlan Coben
Wydawnictwo Albatros
Ilość stron 416
Rok wydania 2020

Opis

pan o zagadkowej przeszłości musi znaleźć zaginioną nastolatkę.New Jersey, 1986 rok. W Stanowym Parku Krajobrazowym Ramapo Mountain znaleziono dziecko. Brudne, odziane w łachmany i… całkowicie dzikie.

Chłopiec rozumie po angielsku, lecz nic nie mówi. Nikt nie zgłaszał zaginięcia. Nikt nie wie, kim chłopiec jest i jak długo przebywał w lesie. Nikt nie wie, jak udało mu się przetrwać.Trzydzieści lat później Wilde stara się żyć normalnie, choć jego przeszłość wciąż pozostaje tajemnicą – także dla niego samego.

Pewnego dnia uzyskuje wiadomość o zaginięciu nastolatki. Nikt się nim nie przejmuje – nawet jej własny ojciec – lecz pewna ważna osoba z przeszłości Wilde prosi go o pomoc w znalezieniu dziewczyny. Jedyną wskazówką jest to, iż była ostatnio nękana.Ponieważ sam nigdy nigdzie nie należał, Wilde nie może zignorować sprawy outsiderki, która nikogo nie obchodzi.

Ale by wyjaśnić tajemnicę jej zniknięcia, będzie musiał wrócić do swej przeszłości i do miejsca, w którym władza pozwala na utrzymywanie sekretów, które mogą zagrozić milionom ludzi.Coben wie, jak napisać znakomitą historię z bohaterami, których się uwielbia.

Wilde jest jednym z jego najkorzystniejszych pomysłów.inquirer.com„Chłopiec z lasu“ to połączenie sensacji i thrillera psychologicznego – superwciągające i okraszone nadzwyczajnymi postaciami.„Providence Journal“Harlan Coben nigdy – przenigdy!

– cię nie zawiedzie.Lee ChildCoben jest progresywnym mistrzem zwrotów akcji.Dan BrownZawsze możesz liczyć na to, że Coben zaserwuje ci tajemnicę, której nie możesz porzucić.„Forbes“Coben jest po prostu jednym z najlepszych popularnych powieściopisarzy w historii!Gillian Flynn