Bóg Ojciec mówi do ciebie. Codzienne spotkania z Bogiem Ojcem - s. Hanusiak Bożena Maria - książka, Esprit promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bóg Ojciec mówi do ciebie. Codzienne spotkania z Bogiem Ojcem - s. Hanusiak Bożena Maria - książka, Esprit oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 16.09 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Bóg Ojciec mówi do ciebie Izabella Gil
16.09
MegaKsiazki.pl
Bóg ojciec mówi do ciebie. codzienne spotkania z bogiem ojcem
25.33
TaniaKsiazka.pl
Bóg Ojciec mówi do ciebie
26.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Esprit
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407886
Autor Bożena Maria Hanusiak
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 408
Rok wydania 2021

Opis

Ojciec Niebieski nieustannie mówi do swoich dzieci Jego słowa uzdrawiają, podnoszą na duchu, dają radość, budzą nadzieję i umacniają. Kto otwiera na nie swoje serce, doznaje prawdziwej przemiany i odkrywa, kim jest dla Boga. Codzienne rozważania przygotowane poprzez polską pustelnicę przypominają, iż Bóg zawsze jest blisko każdego z nas, we wszelkich doświadczeniach naszego życia. Wsłuchuj się w słowa Ojca i otwórz serce na prawdziwe spotkanie z Bogiem! s. Bożena Maria Hanusiak? pustelnica Archidiecezji Krakowskiej, autorka książek, m.in. Maryja mówi do ciebie, Modlitewnik do św. Józefa oraz Różaniec z orędziami Maryi.