Dotyk boga - józef witko (2020) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dotyk boga - józef witko (2020) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 20.71 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Dotyk boga
20.71
TaniaKsiazka.pl
Dotyk Boga
21.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:ESPRIT
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407541
Oprawa miękka
Autor Józef Witko
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 176
Rok wydania 2020

Opis

Pozwól, by Jego dotyk Cię uzdrowił Dlaczego kochający nas Bóg zezwala na cierpienie? Czy ono ma w ogóle jakiś sens? Jak sobie z nim poradzić? Opierając się jednocześnie na własnych doświadczeniach, jak i historiach bohaterów Biblii, o.

Józef Witko ukazuje, iż uzdrawiająca moc Boga nie jest zarezerwowana tylko dla świętych. Ona jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko dać Mu się dotknąć. Odkryj w swoim życiu pełen miłości dotyk Boga!

o. Józef Witko – franciszkanin, znany kaznodzieja i rekolekcjonista. Od wielu lat odprawia Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Każdego roku uczestniczy w nich kilkadziesiąt tysięcy osób.

Autor bestsellerowych książek (m.in. Uzdrawiająca moc Ducha Świętego, Wołaj do mnie, a odpowiem ci, Jabes. Modlitwa i błogosławieństwo, które zmieniają życie ).