Jezus i jonasz. rekolekcje dla przekornych i (nie)pokornych (9788366407916) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Jezus i jonasz. rekolekcje dla przekornych i (nie)pokornych (9788366407916) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.78 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Jezus i Jonasz. Rekolekcje dla przekornych i.. Gałuszka Tomasz
18.78
MegaKsiazki.pl
Jezus i jonasz. rekolekcje dla przekornych i (nie)pokornych
24.52
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Esprit
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407916
Oprawa miękka
Autor Tomasz Gałuszka Op
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 120
Rok wydania 2021

Opis

Jonasz. Niejednokrotnie nazywany antyprorokiem. Jego historię wkłada się między bajki. Traktuje z przymrużeniem oka. Ten dziwny i zrzędliwy człowiek okazuje się jednak wyśmienitym nauczycielem wiary. Tomasz Gałuszka OP zaprasza nas na rekolekcje z Jonaszem.

Prorok, który zrobił niemal wszystko, żeby uciec przed swym powołaniem, może pomóc nam w odkryciu miejsc, które zapomniały o Bogu i do których sami nie mamy siły wejść. Wysłuchajmy sześciu ważnych duchowych lekcji, by rozpalić żywą wiarę w prawdziwą występowanie mężczyzny Boga.

TOMASZ GAŁUSZKA OP Dominikanin, teolog, doktor habilitowany historii średniowiecza. Zajmuje się historią papiestwa, teologii i biblistyki średniowiecznej, prawa karnego, herezjami i ruchami świeckich. Pracuje nad przeciętniewiecznymi rękopisami m.in.

dzieł św. Tomasza z Akwinu. Prorok, który nie dyskutował z Bogiem, tylko od razu przed Nim zwiewał? Który był tak toksyczny,choćby natura reagowała na niego nawałnicą, a zdesperowani marynarze postanowili wyrzucić go za burtę? Który miał pretensje o to, że nawróciło się miasto, któremu głosił Słowo? Który po tym, jak maleńki robaczek podgryzł mu krzew Ricinus communis, zaczął szlochać i marzyć o śmierci? Gdy Jezus mówi o nawróceniu, poleca: „Ludzie, patrzcie na Jonasza".

Dlaczego? Na to pytanie odpowiada o. Tomasz Gałuszka. I to jak! MARCIN JAKIMOWICZ, dziennikarz