Kobieta przebaczenia (296 str.) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kobieta przebaczenia (296 str.) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 26.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kobieta przebaczenia
26.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis
Kobieta przebaczenia. dziennik matki clelii merloni
26.98
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Esprit
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407879
Oprawa miękka
Autor Nicola Gori
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 296
Rok wydania 2021

Opis

W chwilach niepokoju i skargi daj mi światło, o drogi Jezu, abym pojęła, iż wszystko dzieje się z Twojej ukochanej Woli. Matka Clelia MerloniZdradzona przez najbliższych. Prześladowana przez Kościół. Wyrzucona z własnego zgromadzenia na podstawie fałszywych plotek.Życie bł.

Clelii Merloni, włoskiej zakonnicy, było prawdziwą próbą wiary. Matka Clelia? niczym ks. Dolindo Ruotolo? kroczyła za Chrystusem ścieżką prawdy, świadoma, że musi przyjąć upokorzenia, prześladowania i brak zrozumienia.

Przywdziała zbroję Bożą i pod jej osłoną zwycięsko stawiła czoła podstępnym zakusom diabła. Została prawdziwą Apostołką Miłości, a jej serce wypełniło się przebaczeniem.Dziennik pozwala nam zajrzeć w głąb duszy matki Merloni.

To zapis prawdziwej walki duchowej, a także wewnętrznych lokucji, podczas których Jezus objawiał Clelii tajemnice swojego Serca.Matka Clelia Merloni, nazywana kobietą przebaczenia, to Boża orędowniczka na współczesne, pełne niezgody i nienawiści czasy.

Scenariusz na codzienne zmaganie się z samą sobą i licznymi problemami wyznaczał jej Chrystus. Matka Clelia Merloni uczy nas, jak odnajdywać Boży wnętrze, którego świat dać nie może. Taki wnętrze hartuje się w posłuszeństwie, wyciszeniu, wierności i współpracy z Chrystusem, Panem Miłosierdzia.

Dziennik to duchowy owoc nie tylko żywej relacji z Chrystusem, lecz także świadectwo tego, że?moc w słabości się doskonali?.Przemysław Janiszewski Moc w słabościClelia była kobietą o silnej osobowości i żelaznej woli, wytrwałą, stanowczą, a zarazem wielkoduszną, serdeczną, uległą, zdolną poświęcać się dla ważnych spraw i gotową na wyrzeczenia.

Przeciwieństwa łączyły się w niej w harmonijną całość. Znała własne ograniczenia, nie bała się jednak wspinać na szczyty w poszukiwaniu swego Oblubieńca. Przy tym wiedziała, iż nigdy nie jest sama, ponieważ On kroczy u jej boku i przygotowuje dla niej sakwę na drogę i?posag?.

W?sakwie podróżnej? nosiła?narzędzia?, bez których nie mogłaby podążać ścieżką ascezy na spotkanie z upragnionym Oblubieńcem? wiarę, modlitwę, Eucharystię, Różaniec, umartwienia, wyrzeczenia, umniejszenie samej siebie, całkowite poddanie się Opatrzności i woli Boga.matka Miriam Cunha Sobrinha, przełożona generalna Apostołek Najświętszego Serca Jezusa