Konsekracja św. józefowi. cuda naszego duchowego ojca promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Konsekracja św. józefowi. cuda naszego duchowego ojca oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 32.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Konsekracja św. Józefowi
32.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis
Konsekracja św. józefowi. cuda naszego duchowego ojca
34.71
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Esprit
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407954
Autor Calloway Donald H ks
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 448
Rok wydania 2021

Opis

Cuda naszego duchowego ojca

Nadszedł czas św. Józefa!

Liczne proroctwa ogłaszają nad wyraz ważną rolę św. Józefa – od objawień w Cotignac, poprzez jego pojawienie się u boku Jezusa i Maryi w Fatimie aż po współczesne wizje z Itapirangi.
W maju 2019 roku ks. Donald H. Calloway napisał do papieża Franciszka list z propozycją, żeby rozważył ogłoszenie w Kościele Roku św. Józefa. Ojciec święty spełnił tę prośbę. Jako pokaźny apostoł św. Józefa ks. Calloway stworzył trzydziestotrzydniowy program zawierzenia się Opiekunowi Zbawiciela, który swoją formą nawiązuje do sławnego aktu ofiarowania się Jezusowi poprzez Maryję według św. Ludwika de Montfort. Ta konsekracja to solidna broń w walce duchowej – skuteczność opieki św. Józefa potwierdzają tysiące świadectw wiernych.
Podejmij wyzwanie i zostań duchowym synem św. Józefa!

Ksiądz Donald H. Calloway MIC jest członkiem Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia. Po radykalnej zmianie życia i nawróceniu na katolicyzm ukończył studia filozoficzne i teologiczne. Jest mariologiem i wielkim czcicielem św. Józefa.

Nadszedł dla ciebie czas odkrycia św. Józefa. Czas powierzenia mu siebie i swej rodziny. To najkorzystniejsza inwestycja duchowa tego roku, a ta książka nad wyraz ci w tym pomoże.ks. Dominik Chmielewski SDB

Zaproponowana przez autora droga zawierzenia św. Józefowi poprowadzi wszelkich, którzy zdecydują się nią pójść, do triumfu Niepokalanego Serca Maryi.ks. Dariusz Dąbrowski COr.