Ksiądz dolindo na górze błogosławieństw - pasquale rea (2020) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ksiądz dolindo na górze błogosławieństw - pasquale rea (2020) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.17 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Ksiądz dolindo na górze błogosławieństw. proboszcz parafii księdza dolindo o duchowości mistyka z neapolu
19.17
TaniaKsiazka.pl
Ksiądz Dolindo na Górze Błogosławieństw
19.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:ESPRIT
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407619
Oprawa miękka
Autor Gabriela Rogowska
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 128
Rok wydania 2020

Opis

Proboszcz parafii księdza Dolindo o duchowości mistyka z Neapolu

Żyj błogosławieństwami jak ks. Dolindo

Ksiądz Pasquale Rea, proboszcz neapolitańskiego kościoła, w którym znajduje się grób księdza Dolindo, podczas swej posługi duszpasterskiej nawiązał z autorem modlitwy „Jezu, Ty się tym zajmij" osobistą i głęboką więź. Ta relacja wytwarza jego kapłańskie życie, ale także pomaga troszczyć się o zachowanie pamięci o świętym kapłanie z Neapolu.

W książce „Ksiądz Dolindo na Górze Błogosławieństw" autor szczególną uwagę poświęca ośmiu błogosławieństwom, które komentuje w odniesieniu do życia i nauczania ks. Dolindo. W tym kontekście opisuje duchowość ks. Dolindo i jego życie, pełne prób, cierpień, a także obszernej ufności i miłości do Boga i bliźnich. To wiarygodne świadectwo Ewangelii, które zachęci każdego z nas do podjęcia drogi prawdziwego nawrócenia i codziennego życia błogosławieństwami.