Natuzza evolo. tajemnica mistycznego życia - valerio marinelli, Esprit promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Natuzza evolo. tajemnica mistycznego życia - valerio marinelli, Esprit oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 25.33 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Natuzza evolo. tajemnica mistycznego życia
25.33
TaniaKsiazka.pl
Natuzza Evolo. Tajemnica mistycznego życia
29.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Esprit
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407350
Oprawa miękka
Autor Valerio Marinelli
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 288
Rok wydania 2020

Opis

Czy mistyk może dokonać bilokacji na zawołanie? Profesor Valerio Marinelli, lubiany włoski fizyk, poddał naukowej analizie niezwykłe zjawiska, jakich doświadczała Natuzza Evolo. Ta skromna, niewykształcona kobieta z Paravati otrzymała dary stygmatów, hemografii i bilokacji, rozmawiała z Jezusem i Matką Bożą, widziała aniołów, a w duży Piątek mistycznie przeżywała mękę Chrystusa.

Autor zebrał przejmujące świadectwa lekarzy, którzy osobiście poznali Natuzzę Evolo. Poznajemy wyniki ich badań i historie uzdrowień dzięki postawionym poprzez mistyczkę diagnozom. Książka ta nie jest jedynie próbą naukowego wyjaśnienia niecodziennych zjawisk.

To przejmująca opowieść o wytrwałym wypełnianiu misji, którą Pan Bóg powierzył jednej z najbardziej fascynujących osobowości współczesnego Kościoła. Jako lekarz starałem się w miarę możliwości przeprowadzić jakieś dochodzenie, badania, aby coś z tego wszystkiego zrozumieć.

Tego, iż widywała Matkę Bożą, nie mogłem zweryfikować. To, że miała stygmaty, mogłem udokumentować, nie potrafiłem już jednak wyjaśnić, dlaczego powstawały i w jaki sposób. Wykonałem na przykład pewne analizy krwi, oznaczyłem jej grupę, co przydało się później badaczom z uniwersytetu w Mesynie, którzy badali plamy krwi z hemografii na chusteczkach.

Wykazali oni, że nie była to krew królika albo jeszcze innego zwierzęcia, lecz krew ludzka, tej samej grupy, co krew Natuzzy. Możemy więc zagwarantować,w sytuacji hemografii mamy do czynienia z ludzką krwią, a ja sam widziałem, jak powstają.

fragment