Nieskończone boże miłosierdzie i koniec czasów - grzegorz bliźniak,tomasz terlikowski (9788366407268) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nieskończone boże miłosierdzie i koniec czasów - grzegorz bliźniak,tomasz terlikowski (9788366407268) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.24 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów
19.24
Libristo.pl
Nieskończone Boże Miłosierdzie i koniec czasów
26.00
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Esprit
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407268
Oprawa miękka
Autor Tomasz Terlikowski|Grzegorz Bliźniak
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 288
Rok wydania 2020

Opis

„Nie lękaj się ani walk duchowych, ani żadnych pokus, bo ja cię wspieram, byleś ty chciała walczyć; wiedz,za każdym razem zwycięstwo jest po twojej stronie".
Św. Faustyna Kowalska, Dzienniczek


Ksiądz Grzegorz Bliźniak, który wypełnił testament błogosławionego księdza Michała Sopoćki i założył męskie zgromadzenie Misjonarzy Jezusa Miłosiernego, każdego dnia zgłębia znaczenie misji, jaką siostrze Faustynie powierzył Pan Jezus. W rozmowie z Tomaszem P. Terlikowskim przypomina o prawdziwym znaczeniu miłosierdzia Bożego, dalekim od tego, jakim zwodzi nas wielu współczesnych teologów. Odpowiada także na najważniejsze pytania o rolę Polski w zbawczym planie. Czy faktycznie pozostaliśmy wierni Bogu? Czy przygotujemy świat na przyjście Chrystusa? Co każdy z nas powinien zrobić, aby wypełnić misję powierzoną nam przez mężczyzny Jezusa?