Ocalenie w Maryi, Piotr Ks Glas promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ocalenie w Maryi, Piotr Ks Glas oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 17.76 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-29%
Ocalenie w maryi. pakiet ratunkowy w czasach dramatu kościoła i świata
17.76
TaniaKsiazka.pl
Ocalenie w Maryi
24.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Esprit
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407428
Oprawa miękka
Autor Piotr Ks Glas
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 288
Rok wydania 2020

Opis

Ocal swoją duszę. Już czas!Nadchodzą dni ciemności. Na naszych oczach dzieją się rzeczy, które trudno pojąć. Epidemie, konflikty zbrojne, radyklane protesty społeczne czy walka z Kościołem – nasz świat, w tym także Kościół, pogrążają się w kryzysie, który dotyka każdego z nas.W czasach, gdy wielu poszukuje duchowego pocieszenia, ks.

Piotr Glas wskazuje na Polskę jako miejsce, z którego może nadejść odrodzenie wiary. Nie dokona się to jednak, jeśli nie oddamy swojego życia Maryi. Dlatego w tej książce uwielbiany rekolekcjonista wskazuje drogę do pełnego zawierzenia Matce Bożej.

Dzieli się własnym doświadczeniem duchowym oraz oferuje niezwykłe modlitwy, za sprawą których każdy może znaleźć schronienie przed złem w Jej Niepokalanym Sercu. To Maryja jest ostatnim ratunkiem dla ocalenia naszych dusz.