Odnieść zwycięstwo. różaniec wojownika maryi - przemysław janiszewski, Przemysław Janiszewski promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Odnieść zwycięstwo. różaniec wojownika maryi - przemysław janiszewski, Przemysław Janiszewski oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.49 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Odnieść zwycięstwo. Różaniec Wojownika Maryi
19.49
Libristo.pl
Odnieść zwycięstwo. różaniec wojownika maryi
23.02
TaniaKsiazka.pl
Odnieść zwycięstwo
24.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Esprit
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407589
Oprawa miękka
Autor Przemysław Janiszewski
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 296
Rok wydania 2020

Opis

Czy różaniec jest modlitwą asygnowaną wyłącznie dla starszych pań? Czy młody mężczyzna może się nią zniewolić? Wojownicy Maryi, czyli członkowie ogólnopolskiej męskiej wspólnoty różańcowej, udowadniają, że każdy może sięgnąć po różaniec i z pomocą Matki Bożej radykalnie zmienić swoje życie.

skategoryzowane przez autora świadectwa nawrócenia młodych mężczyzn przekonują, iż oddanie się w ręce Królowej Pokoju przysparza pokaźnych łask, a sam różaniec rozwiązuje sporo problemów. Zamieszczone w książce rozważania tajemnic różańcowych pomogą na nowo odkryć moc modlitwy różańcowej.Przemysław Janiszewski - z wykształcenia teolog.

Z zawodu dziennikarz, bloger i katecheta w liceach Archidiecezji Łódzkiej. Twórca kanału na YouTubie „Moc w słabości”. Od kilku lat członek wspólnoty Wojownicy Maryi.„Trzymasz w rękach, książkę napisaną z serca.

znajdziesz w niej teologię różańca świętego i mariologię opartą na nauce Kościoła katolickiego, a także świadectwa męskich serc, które zawróciły z drogi do piekła. Dużo z nich uratowała Maryja przez modlitwę różańcową.

Przeczytaj i podaj dalej, by każdy mógł odnaleźć pomoc w rękach najlepszej Matki”.- ks. Dominik Chmielewski SDB, opiekun duchowny wspólnoty „Wojownicy Maryi”„Odnieść zwycięstwo to świadectwo wiary, które porusza i pokazuje, że dla Boga nie ma nic niemożliwego.

Nasze ludzkie siły zawodzą, dlatego potrzebujemy pewnego oparcia. Chrystus jako Pan i Władca wyrwie cię z każdej niewoli. Przemysław Janiszewski opowiada o tym z pasją w swej książce. Daj się poprowadzić Maryi, która pokieruje cię w stronę Zwycięzcy śmierci i grzechu”.- Jacek „Heres” Zajkowski, członek grupy Wyrwani z Niewoli