Pismo Święte dla młodych. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:Książki religijne
Oprawa twarda
Wydawnictwo Pallottinum
Ilość stron 1680
Rok wydania 2021

Opis

Pamiątka I Komunii świętej nieszablonowA EDYCJA BIBLII TYSIĄCLECIAPRZYGOTOWANA SPECJALNIE DLA MŁODYCH CZYTELNIKÓW.

Po raz pierwszy w Polsce pełny tekst Pisma Świętego w najistotniej lubianym pallotyńskim tłumaczeniu połączono z najpopularniejszą na świecie edycją Biblii dla dzieci i młodzieży potocznie nazywaną „Biblią z papugą".

Grafiki, komentarze, objaśnienia, ciekawostki, didaskalia, przygodowa stylizacja, kolorowe mapy i niemało innych składników przygotowano po to, by młody czytelnik ze zrozumieniem i w pełni świadomie korzystał z dobrodziejstw Słowa Bożego.

„Pismo Święte dla młodych" ma szansę stać się tym wydaniem Biblii, po które nastolatki sięgać będą z ochotą i samodzielnie.

„Biblia z papugą" ma także wszelkie atrybuty Biblii rodzinnej.

Z tego wydania, jak z żadnego innego, mogą korzystać wszystkie pokolenia w rodzinie, oddając się lekturze indywidualnie i wspólnotowo. Warto, by „Pismo Święte dla młodych" znalazło się w każdym polskim domu, by dorastały z nim nasze dzieci.

Tę wyjątkową edycję Biblii polecamy jako najbardziej wartościowy dar dla naszych dzieci czy wnuków.

wspaniałE NARZĘDZIE KATECHETYCZNE I EWANGELIZACYJNE

„Biblia z papugą" będzie również nieocenioną pomocą dla katechetów, którzy dostają nieprzeciętne narzędzie pracy z uczniami nad tekstem Pisma Świętego. Gorąco namawiamy do wyposażenia szkolnych sal katechetycznych w egzemplarze tego wydania.

Dlaczego "BIBLIA Z PAPUGĄ"?

Na całym świecie znakiem rozpoznawczym „Pisma Świętego dla młodych" jest papuga. Choć może budzić to zdziwienie, jest to świadomy dobór i ma głęboki sens teologiczny. Papuga potrafi naśladować ludzki głos.
W sposób naturalny potrafi wymówić słowo „ave", pozostałych słów musi się uczyć. Ta okoliczność w nawiązaniu do „ave" archanioła Gabriela dała pretekst teologom przygotowującym wydanie Biblii dla młodych do uczynienia z papugi niejako przewodnika i nauczyciela Słowa dla młodego czytelnika.