Postanowione jest. Rozważania w czasie zarazy, oprawa miękka promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Postanowione jest. Rozważania w czasie zarazy, oprawa miękka oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 17.46 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Postanowione jest
17.46
Libristo.pl
Postanowione jest. rozważania w czasie zarazy
26.01
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Esprit
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407831
Oprawa miękka
Autor Tomasz P. Terlikowski
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 224
Rok wydania 2020

Opis

Rozważania w czasie zarazy

Epidemia koronawirusa zmieniła oblicze świata. Nieznana wyniszczająca choroba, kryzys społeczny i gospodarczy oraz głębokie zmiany polityczne – widmo wielkiego dramatu ludzkości sprawiło, że zaczęliśmy stawiać sobie niemało nowych pytań. Czy epidemia to kara Boża? A jeśli tak, to za jakie grzechy? I czy Kościół zdał egzamin w tych nieprzystępnych czasach?

Tomasz P. Terlikowski wskazuje, iż epidemie – które wielokrotnie zdarzały się w historii świata – są częścią Bożego planu i każdy z nas może odczytać ich znaczenie. W tej książce wynajdziesz głębokie rozważania duchowe mistrzów medytacji chrześcijańskiej, jak św. Ignacy Loyola, Wenanty Katarzyniec czy Leon XIII, które pozwolą ci odnaleźć sens tragicznych wydarzeń w życiu ludzkości i dadzą nadzieję. Odszukasz tu także klasyczne modlitwy o zdrowie i obronę przed groźbą epidemii.

Obowiązkowa lektura dla każdego, kto pragnie,nawet najtrudniejszy moment w jego życiu
przyniósł najbłyskotliwiejsze owoce.