Zwycięstwa z pomocą nieba - Łaszewski Wincenty - książka (9788366407503) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Zwycięstwa z pomocą nieba - Łaszewski Wincenty - książka (9788366407503) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.48 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Zwycięstwa z pomocą nieba
19.48
Libristo.pl
Zwycięstwa z pomocą nieba
19.79
TaniaKsiazka.pl
Zwycięstwa z pomocą Nieba
23.90
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis

Parametry

Producent:Esprit
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788366407503
Oprawa miękka
Autor Wincenty Łaszewski
Wydawnictwo Esprit
Ilość stron 232
Rok wydania 2020

Opis

Niebo jest wciąż czynne. Nieprzerwanie działa nie tylko w życiu każdego z nas, ale także w dziejach narodów.Czy bez Bożej ingerencji w roku 1920 byłby realny jeden z największych triumfów polskiej armii? Czy odnieślibyśmy zwycięstwo nad muzułmanami pod Chocimiem, gdyby nie żarliwa modlitwa różańcowa mieszkańców Krakowa? I czy pozbawieni opieki Matki Bożej obronilibyśmy dorobek naszej cywilizacji pod Lepanto?bezprecedensowa książka uwielbianego mariologa Wincentego Łaszewskiego zmienia nasze racjonalistyczne spojrzenie na historię Polski i świata.

Cud w dziejach jest osiągalny – niebo dało nam na to niemało dowodów. Zatem jak zapewnić naszej narodowej wspólnocie Bożą opiekę w przyszłości?Wincenty Łaszewski – doktor teologii i mariolog. Badacz objawień Matki Bożej, bardzo objawień fatimskich.

Autor licznych książek, m.in. Niewidzialna wojna. Siódme objawienie fatimskie i „Pan tego świata”, Pięć dni, które zmieniają świat, a także Rewolucja Maryi.teraz jest czas znaków Bożej mocy. Przytoczone poprzez Autora wydarzenia są dobitnym przykładem tej właśnie Mocy.

„Bo bez cudów nie ma cudów”. Polecam lekturę z całego serca.Ewa J.P. Storożyńska, pisarka"W 1920 roku na wezwanie papieża Benedykta XV cały świat katolicki modlił się, aby bolszewicka nawałnica nie pogrążyła na wieki cywilizacji sięgającej, dzięki chrześcijaństwu, także do czasów konwencjonalnych: Grecji czy Rzymu.

W sierpniu modlili się także Polacy: na Jasnej Górze, w kościołach warszawskich, w domach. Modlił się nuncjusz apostolski Achilles Ratti, następca Benedykta XV jako Pius XI. Ten wysiłek modlitewny wspierał wysiłek zbrojny.

Wiara również wymaga wytrwałości i odwagi, o czym wiedzą ci, którzy próbują sięgnąć tej łaski. I Bóg ten podwójny wysiłek wynagrodził. Tak się działo wielokrotnie w historii i dziać się może dziś – jeśli ludzkość pozostanie na tyle odważna, by wierzyć."prof.

Jan Żaryn, historyk i wykładowca akademicki