- to go white porcelanowy kubek do kawy lub herbaty na wynos marki Villeroy & boch promocja 2020

Cena104.49
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Villeroy & Boch
Kategoria:Kubki

Opis

Nowa kolekcja " To Go" niemieckiej producenta V&B to odpowiedź na coraz aktywniejszy tryb życia każdego z nas. "To Go" została wytwarzana dla osób, które niejednokrotnie i długo przebywają poza domem, a przy tym zdrowo się odżywiają i dbają o ekologię.

Dzięki naczyniom z serii możesz zrezygnować z plastiku! Porcelanowe miseczki w różnorodnych wymiarach wyposażone są w zamknięcia z silikonowymi uszczelkami, dzięki czemu bezpiecznie możemy przetransportować przygotowany wcześniej posiłek do pracy.

Porcelanowe kubki do kawy albo herbaty na wynos to wykwintna odpowiedź na plastikowe albo stalowe termosy, a przecież wszyscy miłośnicy kawy wiedzą, iż ta najlepiej smakuje z błyskotliwej zastawy. Warto dodać, iż dzięki odpowiednim zabezpieczeniom i użytym materiałom nasz posiłek "nie wydostanie się" z naczynia do naszych toreb oraz nie zmieni swego smaku i aromatu.

linia "To Go" to eleganckie i poręczne naczynia, które możesz zabrać ze sobą w podróż lub do pracy. Ciesz się pełnią smaków i spektakularnem naczyń niemieckiej firmy V&B gdziekolwiek jesteś! Porcelanowy kubek do kawy albo herbaty na wynos zastąpi nam plastikowy lub stalowy termos!

genialny do zabrania ze sobą ulubionej ciepłej kawy/herbaty w drogę do szkoły czy pracy. Silikonowa uszczelka i zatyczka spowalniają stygnięcie napoju. Załączony do kubka bawełniany rękaw ochroni dłoń przed wysoką temperaturą i umocni chwyt.

artykuł zapakowany jest w oryginalne pudełko i stanowi wspaniały pomysł na podarunek.właściwości:- objętość: 0,8 l,- średnica: 20,5 cm,- materiał: porcelana premium, silikon,- UWAGA: kubek jest zalecany do trzymania w pozycji pionowej.

Nie należy układać go w w pozycji leżącej,- możliwość mycia w zmywarce, a po zdjęciu silikonowej uszczelki można używać naczyń w mikrofali. Bawełnianego rękawa nie należy wkładać do zmywarki ani mikrofali – może być prany w temperaturze do 30°C.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Villeroy&Boch w Polsce. Kupując w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Nie musisz dodatkowo martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl