Aeg mbe2658sem (7332543631568) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Aeg mbe2658sem (7332543631568) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1895.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
AEG MBE2658SEM
1895.00
OleOle!
AEG MBE2658SEM
1959.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:AEG
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe do zabudowy

Opis

Kuchenka mikrofalowa AEG MBE2658SEM Jeśli ktoś szuka kuchenki mikrofalowej pod zabudowę, to sugestia od producenta AEG powinna przypaść mu do gustu. Urządzenie o szerokości 59,6 cm jest oferowane w kolorze czarnym.

pojemność natomiast wynosi starannie 25,37 l, a szerokość talerza w środku - 32,5 cm. Kuchenka mikrofalowa AEG MBE2658SEM została wyposażona w funkcje podstawowe, ma 5 poziomów ustawienia mocy (najwyższy 900 W) i zabezpieczenie rodzicielskie.

Została zaopatrzona także w sterowany, dotykowy mechanizm otwierania drzwiczek. Estetyka i gładka powierzchnia usprawniająca czyszczenie Kuchenka mikrofalowa AEG MBE2658SEM buduje całość z innymi produktami od AEG.

Podobna estetyka przyczynia się do jednolitego wyglądu wnętrza kuchennego. Jeśli szukasz urządzenia, które będzie pasować wizualnie do posiadanego już piekarnika AEG, to proponowany model spowoduje, iż kuchnia nabierze jednolitego charakteru.

Czyszczenie tej kuchenki mikrofalowej jest tak łatwe, jak nigdy dotąd. Na jej powierzchni nie ma miejsc, w których mógłby gromadzić się brud. Żadnych przycisków. Tylko gładkie szkło. Dzięki czemu zawsze wygląda perfekcyjnie.

zawsze nadzoruj czasu Urządzenie wbudowany zegar, który pozwoli na wygodne pilnowanie czasu w czasie kuchennych prac. Kuchenka mikrofalowa AEG MBE2658SEM jest na tyle należycie skonstruowana dla jej użytkownika, iż istnieje możliwość włączenia lub wyłączenia wyświetlacza (bez względu na tryb czuwania).

Wyobraź sobie, że posiadasz dużo zegarów w kuchni, ponieważ każde kolejne urządzenie jest zaopatrzone w ekranik z tą funkcją. Wyłącz zatem wskaźnik aktualnej godziny na mikrofali kuchennej i wprowadź porządek w pomieszczeniu nawet w najdrobniejszym detalu.

Natychmiastowy dostęp do ulubionych funkcji użytkowane ustawienia kuchenki mikrofalowej można zapisać w jej pamięci jako ulubione funkcje. W celu uruchomienia tak zapisanego programu starczy dotknąć symbolu gwiazdki.

dzięki czemu nie trzeba za każdym razem pamiętać starannych ustawień. To niezwykle komfortowe rozwiązanie. Żeby otworzyć kuchenkę, wystarczy dotknąć jej drzwi Ta kuchenka mikrofalowa została wyekwipowana w elektroniczny, sterowany dotykowo mechanizm otwierania drzwi.

starczy jej dotknąć,automatycznie się otworzyły. Zapewnia to prędki i wygodny dostęp do wnętrza urządzenia. Szybkie rozmrażanie Funkcja rozmrażania przystępna w tej kuchence mikrofalowej pozwala na prędkie użycie mrożonej żywności.

starczy wybrać typ artykułu i jego wagę. Kuchenka automatycznie obliczy wymagany czas rozmrażania. Zagwarantuje to prędkie efekty rozmrażania przy jednoczesnym zachowaniu smaku i konsystencji elementów....