Candy MIC440 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Candy MIC440 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1759.2 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Candy MIC440VTX
1759.20
OleOle!
Candy MIC440VTX
1869.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe do zabudowy

Opis

Kuchenka mikrofalowa Candy Kuchenka mikrofalowa CANDY MIC440VTX o szerokości 59.5 cm i głębokości 56.8 cm. Urządzenie posiada termoobieg i funkcję grilla. Moc mikrofali wynosi 900 W, a grilla 1750 W.

Termoobieg Specjalny rodzaj wentylacji wewnątrz kuchenki mikrofalowej CANDY MIC440VTX. Gorące powietrze jest stale nadmuchiwane na potrawę, przez co potrzebna temperatura jest uzyskiwana szybciej, a rozkład temperatur w środku piekarnika jest bardziej równomierny.

Funkcja Grill Funkcja grill w mikrofalówce CANDY MIC440VTX pozwala na przypieczenie warstwy wierzchniej potrawy, by była chrupka i pyszna. Można to perfekcyjnie wykorzystać na przykład do przypieczenia pizzy.

Funkcja rozmrażania Dzięki Funkcji rozmrażania w mikrofalówce CANDY MIC440VTX szybko i skutecznie rozmrozisz każdy wariant żywności. Na dodatek, usprawnisz przygotowywanie wypieków, w prosty sposób rozmiękczając masło czy czekoladę.

Timer Ustawienie czasu w mikrofalówce CANDY MIC440VTX pozwala na zaprogramowanie czasu podgrzewania. Blokada rodzicielska Dzięki blokadzie rodzicielskiej już nie musisz obawiać się, iż Twoja pociecha przypadkowo uruchomi kuchenkę mikrofalową CANDY MIC440VTX.

Blokada działa też podczas pracy urządzenia – możesz ustawić stosowny program, a następnie w prosty sposób zablokować panel. Interesujący Design dostosuj urządzenie do swojej aranżacji kuchennej. Nowoczesny design kuchenki mikrofalowej CANDY MIC440VTX sprawdzi się równocześnie w bardziej klasycznych, jak i designerskich wnętrzach.

Postaw na niebanalny wygląd w swojej kuchni....