Kuchenka mikrofalowa mbb1756sem __dodatkowe_5%_rabatu__wykorzystaj_kupon_rabatowy__ marki Aeg promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Kuchenka mikrofalowa mbb1756sem __dodatkowe_5%_rabatu__wykorzystaj_kupon_rabatowy__ marki Aeg oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1557.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Kuchenka mikrofalowa AEG MBB1756SEM
1557.00
Avans.pl
-3%
Kuchenka mikrofalowa AEG MBB1756SEM
1557.00
Media Expert
-3%
Kuchenka mikrofalowa AEG MBB1756SEM
1557.00
ELECTRO.pl
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy AEG MBB1756SEM | Darmowa dostawa
1599.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:AEG
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe do zabudowy
Sterowanie elektroniczne
Wysokość 37 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 31 cm
Moc 1250 W
Grill nie

Opis

Kuchenka mikrofalowa AEG MBB1756SEM Jeśli ktoś szuka kuchenki mikrofalowej pod zabudowę, to propozycja od producenta AEG powinna przypaść mu do gustu. Urządzenie o szerokości 59,4 cm jest oferowane w odcieniu czarnym.

objętość natomiast wynosi precyzyjnie 16,8 l, a szerokość talerza wewnątrz - 27,2 cm. Kuchenka mikrofalowa AEG MBB1756SEM została wyekwipowana w funkcje podstawowe i 5 poziomów ustawienia mocy (najwyższy 800 W).

Estetyka i gładka powierzchnia usprawniająca czyszczenie Kuchenka mikrofalowa AEG MBB1756SEM stwarza całość z innymi produktami od AEG. Podobna estetyka przyczynia się do jednolitego wyglądu wnętrza kuchennego.

Jeśli szukasz urządzenia, które będzie pasować widocznie do posiadanego już piekarnika AEG, to proponowany model spowoduje, iż kuchnia nabierze jednolitego charakteru. Czyszczenie tej kuchenki mikrofalowej jest tak nieskomplikowane, jak nigdy dotąd.

Na jej powierzchni nie ma miejsc, w których mógłby gromadzić się brud. Żadnych przycisków. Tylko gładkie szkło. Dzięki czemu zawsze wygląda perfekcyjnie. Za każdym razem obserwuj czasu Urządzenie zaimplementowany zegar, który pozwoli na wygodne pilnowanie czasu w czasie kuchennych prac.

Kuchenka mikrofalowa AEG MBB1756SEM jest na tyle korzystnie skonstruowana dla jej użytkownika, iż istnieje możliwość włączania lub wyłączania wyświetlacza (bez względu na tryb czuwania). Wyobraź sobie, że posiadasz niemało zegarów w kuchni, ponieważ każde kolejne urządzenie jest wyposażone w ekranik z tą funkcją.

Wyłącz zatem wskaźnik aktualnej godziny na mikrofali kuchennej i wprowadź porządek w pomieszczeniu nawet w najdrobniejszym detalu. Natychmiastowy dostęp do ulubionych funkcji używane ustawienia kuchenki mikrofalowej można zapisać w jej pamięci jako ulubione funkcje.

W celu uruchomienia tak zapisanego programu starczy dotknąć symbolu gwiazdki. Dzięki temu nie trzeba zawsze pamiętać starannych ustawień. To szczególnie wygodne rozwiązanie. Żeby otworzyć kuchenkę, wystarczy dotknąć jej drzwi Ta kuchenka mikrofalowa została wyekwipowana w elektroniczny, sterowany dotykowo mechanizm otwierania drzwi.

wystarczy je dotknąć,samoczynnie się otworzyły. Zagwarantuje to szybki i komfortowy dostęp do wnętrza urządzenia. Szybkie rozmrażanie Funkcja rozmrażania przystępna w tej kuchence mikrofalowej zezwala na prędkie zastosowanie mrożonej żywności.

wystarczy wybrać rodzaj artykułu i jego wagę. Kuchenka samoczynnie obliczy wymagany czas rozmrażania. Gwarantuje to prędkie efekty rozmrażania przy jednoczesnym zachowaniu smaku i konsystencji komponentów.