Panasonic Kuchenka mikrofalowa nn-gd34hwsug + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! promocja 2022

Cena679.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe

Opis

produktywność za dotknięciem przycisku

Tryb prędki 30 pozwala błyskawicznie i prosto gotować poprzez 30 sekund bez zapotrzebowania wybierania dodatkowych ustawień. W dodatku funkcja dodawana czasu rozszerza swobodę prac w kuchni. Jeśli czas ustawiony samoczynnie poprzez program gotowania nie wystarcza i wolisz gotować dania dłużej, możesz dodać tyle czasu, ile zechcesz. Na koniec, jeśli chcesz pozbyć się z kuchenki nieprzyjemnych zapachów potraw, możesz użyć funkcji Aqua Clean. Starczy wstawić do kuchenki mikrofalowej filiżankę wody z odrobiną soku z cytryny i nacisnąć przycisk Aqua Clean. Woda w filiżance zacznie się gotować, a stworzona w środku kuchenki para wyeliminuje zapachy i wyczyści wnętrze bez konieczności stosowania środków czyszczących.

3 gwiazdki za smaczne i zdrowe posiłki

Kuchenki mikrofalowe firmy Panasonic z technologią inwertorową niezwykle ostrożnie traktują cenne komponenty potraw. Bardziej jednakowe w porównaniu do konwencjonalnych kuchni dostarczanie energii zezwala na bardziej jednolite i o około 30% szybsze rozmrażanie potraw. W wyniku czego można zapomnieć o niedogotowanych albo nierozmrożonych miejscach wewnątrz potrawy. Atuty technice inwertorowej widać najlepiej w trakcie gotowania. Potrawy są przygotowywane nie tylko szybciej, lecz i delikatniej. Pozwala to pełniej zachować smak, ważne składniki odżywcze i zdrowe witaminy. Konsekwencją jest smaczna i pożywna kuchnia.

technologia inwertorowa: po prostu lepszy pomysł

1. Dostarczanie energii jest dzisiaj kontrolowane w sposób ciągły. Umożliwia to szybsze i delikatniejsze rozmrażanie i gotowanie potraw.

2. Skuteczniejsza konwersja energii i niższy zużycie energii w trybie czuwania obniża koszty energii elektrycznej.

3. Wykorzystanie kompaktowej technologii inwertorowej pozwala uzyskać pokaźnie obszerniejszy obszar do gotowania przy tego typu samych rozmiarach urządzenia.

towar
firma
Kod producenta
NN-GD34HWSUG
EAN
5025232869824
informacje podstawowe
Biały
rozmiary Programator Funkcje
Grill
standard
Przygotowywanie posiłków Moc techniczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 003 532
22 295 37 27
Opis:
Kontakt:Kontakt telefonicznyInfolinia Panasonic PolskaGodziny pracyponiedziałek - piątek 9:00 - 17:00Numer kontaktowy:801 003 53222 295 37 27Jeżeli masa wadliwego produktu przekracza 10 kg, kupujący, korzystając z uprawnień wynikających z niniejszej gwarancji i na jej zasadach, może zgłosić prośbę o odebranie towaru wskazując miejsce, w którym towar się znajduje. Po uzgodnieniu z Kupującym wadliwy produkt zostanieodebrany w godzinach pracy serwisu maksymalnie w ciągu 7 dni poczynając od pierwszego dnia roboczego następującego po dniu zgłoszenia. W sytuacji naprawy artykułu w miejscu używania, kupujący zobowiązany jest do zapewnienia miejsca i warunków do naprawy towaru.https://www.panasonic.com/content/dam/Panasonic/pl/pl/static-page/e-Gwarancja%20Panasonic%20od%2025122014.pdf