Samsung GE83X promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Samsung GE83X oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 429.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Samsung GE83X
429.00
RTV EURO AGD
-10%
Samsung GE83X
429.00
OleOle!
-10%
GE83X Kuch. Mikrofalowa SAMSUNG
429.00
MediaMarkt.pl
-10%
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG GE83X
429.00
Media Expert
-10%
SAMSUNG GE83X
429.00
Neonet.pl
Samsung GE83X-P
469.99
OleOle!
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG GE83X-P
479.00
Media Expert
Samsung GE83X-P
479.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe
Ilość poziomów mocy 6
Wysokość 27 cm
Szerokość 48.9 cm
Głębokość 35.4 cm
Sterowanie elektroniczne
Grill tak
Kierunek otwierania w lewo
Wyświetlacz elektroniczny tak
Zegar czasu rzeczywistego tak
Moc 800 W
Kolor srebrny, czarny

Opis

WYBRANE właściwości Ceramic Inside™ szybko i efektywnie design Panel sterowania porównaj produkty WARTO WIEDZIEĆ WYBRANE atrybuty powłoka Ceramic Inside™ Antybakteryjna warstwa z emalii ceramicznej uniemożliwia nie tylko zarysowaniom, lecz także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych aromatów.

System TDS System Potrójnej Dystrybucji to gwarancja równomiernej dystrybucji ciepła z trzech punktów, co sprawia, że potrawy są doskonale przygotowane do spożycia. Automatyczne rozmrażanie momentalne rozmrożenie żywności przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich wartości odżywczych.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj! przy pomocy kuchenki o mocy 800 W i z grillem 1100 W błyskawicznie przygotujesz obiad albo kolację. Objętość 23 l oraz 3 stopnie trybu kombinowanego (mikrofala, grill, mikrofala+grill) i programy rozmrażania elementów, bez dwóch zdań ułatwią przyrządzenie jedzenia.

Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - starczy kilka minut, aby przygotować smaczny posiłek. Antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ użytkowana poprzez Samsung warstwa Ceramic Inside™ zagwarantuje higienę i łatwą pielęgnację urządzenia.

bez problemu pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz również martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Technika, przy pomocy której wykonane jest wnętrze kuchenki, jest podobna do stosowanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki.

To powoduje, że urządzenie jest trwalsze, bardziej niepodatnena zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna warstwa Ceramic Inside™ wykorzystanaw kuchence Samsung zapobiega rozwojowi bakterii* co pozostało potwierdzone badaniami.

* Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Odporność na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej oporne na zadrapania i rdzę w porównaniu do innych tego typu sprzętów.

Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie nietrudne i wygodne, co zezwala na zachowanie idealnej czystości. Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej.

powłoka z emalii ceramicznej temu przeciwdziała. Błyskawicznie i produktywnie przyrządź posiłek doskonały efekt za każdym razem. System Potrójnej Dystrybucji żeby Twój posiłek był za każdym razem nadzwyczajnie przygotowany, urządzenie wyposażone jest w system TDS (Triple Distribution System).

Mikrofale rozprowadzane są po kuchence z trzech punktów, zapewniając równomierne podgrzanie towarów. Ciesz się wspaniale przygotowanymi daniami dzięki TDS. Zostań mistrzem kulinarnym. Auto Cook Wybierz jeden z sześciu przepisów,radować się nie tylko rewelacyjnie przyrządzonym, ale i zdrowym posiłkiem.

Panel urządzenia wyświetli stosowne, szczegółowe instrukcje. Teraz Twoje kulinarne eksperymenty będą niesamowicie proste i piękne. Bez utraty smaku. Prędkie, automatyczne rozmrażanie 4 programy pozwalają na natychmiastowe rozmrożenie składników, jak rów...