Samsung MC28H5015AK promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Samsung MC28H5015AK oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 519.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Samsung MC28H5015AK
519.00
OleOle!
-23%
Samsung MC28H5015AK
519.00
RTV EURO AGD
-23%
SAMSUNG MC 28H5015 AK
519.00
Neonet.pl
Samsung kuchenka mikrofalowa MC28H5015AK/EO
678.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe
Ilość poziomów mocy 6
Pojemność 28 l
Wysokość 31 cm
Szerokość 51.7 cm
Głębokość 47.4 cm
Sterowanie elektroniczne
Grill tak
Kierunek otwierania w lewo
Termoobieg tak
Wyświetlacz elektroniczny tak
Zegar czasu rzeczywistego tak
Moc 900 W

Opis

Zdrowe i świeżo przygotowane posiłki w krótszym czasie

Łatwiejszy dostęp do opcji zdrowego gotowania
dzisiaj masz pod ręką obszerny dobór świeżych i zdrowych pomysłów na posiłek dzięki 15 wstępnie zaprogramowanym trybom gotowania w kuchence Samsung Smart Oven MW5000H z funkcją termoobiegu, która sprawia, iż potrawy są optymalnie wilgotne, smaczne i idealnie przygotowane za każdym razem. Teraz możesz śmiało gotować wszystko, od brokułów po brązowy ryż, od filetów z kurczaka po świeże filety z łososia.

Domowy jogurt kiedykolwiek zechcesz
Delektuj się ciastem drożdżowym domowej roboty lub jogurtem kiedy jedynie zechcesz dzięki funkcji fermentacji, która wykorzystuje zaawansowaną technologię fermentacji w odpowiedniej temperaturze, oferując twojej rodzinie jeszcze więcej możliwości komponowania pysznych, świeżych posiłków na śniadanie, obiad czy kolację.

Wykorzystaj każdy centymetr
Kuchenka Smart Oven MW5000H jest nad wyraz wszechstronna. Została ona zaprojektowana specjalnie z myślą o zaganianych rodzinach – na przykład można wyłączyć funkcję obrotowego talerza, takużyć każdy centymetr dostępnej przestrzeni, umieszczając w kuchence obszerne, kwadratowe naczynia. Dzisiaj szybciej podgrzejesz potrawy w sporych naczyniach, co oznacza więcej czasu spędzonego na delektowaniu się posiłkiem przy stole.

Żadnych przykrych zapachów
Z kuchenką Samsung Smart Oven MW5000H niestraszne są kuchenne aromaty. Wystarczy uruchomić Pochłaniacz zapachów, aby powietrze z wnętrza urządzenia zostało wypchnięte na zewnątrz, a zapachy – zneutralizowane. Ta funkcja usuwa nieprzyjemne zapachy, dzięki temu posiłek zyskuje świeży i wyśmienity smak.

Radość z lokalnych przysmaków
Spełnij swoje marzenia o tradycyjnych smakach z dzieciństwa dzięki bogatej palecie wstępnie zaprogramowanych lokalnych potraw dostępnych w kuchence Samsung Smart Oven MW5000H. Dzisiaj przygotowanie posiłku to zaledwie jedno naciśnięcie przycisku, dzięki czemu unikniesz mnóstwa przygotowań i będziesz mieć więcej czasu na biesiadowanie.

Wysokiej jakości wnętrze ceramiczne
Bez szorowania ani porysowanych powierzchni Ceramiczne wnętrze kuchenki mikrofalowej Samsung Smart Oven MW5000H zapewnia gładką powierzchnię, łatwą w czyszczeniu, która nie odbarwi się wraz z upływem czasu na skutek kontaktu z olejami albo osadami z tłuszczu. W porównaniu z wnętrzami ze stali rdzoodpornej i epoksydowanymi komora kuchenki Smart Oven jest równocześnie antybakteryjna, jak i wytrzymała na zarysowania, stanowiąc gwarancję wieloletniej najwyższej jakości.

Oszczędność energii w trybie czuwania
Kuchenki mikrofalowe wykorzystują pewną ilość energii do utrzymania znaczących funkcji dodatkowo w trybie bezczynności. Dobór trybu ECO w nowej kuchence Samsung Smart Oven MW5000H stanowczo zniża zużycie energii, co przekłada się na comiesięczne oszczędności w rachunkach za energię elektryczną.


Pozostałe właściwości

- zróżnicowane tryby gotowania
- Maksymalny czas gotowania: 99 min
- Etapy gotowania
- Podrzewanie wg masy/wielkości porcji
- Podgrzewanie wstępne
- samoczynne programy gotowania
- automatyczne programy gotowania na parze
- Gotowanie z automatycznym czujnikiem
- Włączanie/jedynie talerza obrotowego
- Pochłaniacz zapachów
- Sygnalizacja końca gotowania
- Blokada rodzicielska
- Opcja zegara (12h/24h)
- Sygnalizacja dźwiękowa
- Zdrowe gotowanie, Wyrastanie ciasta / jogurt