Samsung MG23F301TAS promocja 2021

Cena397.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe
Pojemność 23 l
Średnica talerza obrotowego 28 cm
Wysokość 27 cm
Szerokość 49 cm
Głębokość 39 cm
Sterowanie elektroniczne
Kolor srebrny

Opis

wybrane cechy Ceramic Inside™ ergonomiczna nieskomplikowana obsługa porównaj produkty warto wiedzieć WYBRANE parametry powłoka Ceramic Inside™ Antybakteryjna warstwa z emalii ceramicznej uniemożliwia nie tylko zarysowaniom, ale także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych zapachów.

Programy Healthy Cooking To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i rozmaitych potraw z drobiu, ryb oraz warzyw. Samoczynne rozmrażanie błyskawiczne rozmrożenie żywności przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wartości odżywczych.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj! przy pomocy kuchenki o mocy 800 W i z grillem 1100 W prędko przygotujesz obiad lub kolację. Pojemność23 l oraz 3 poziomy trybu kombinowanego (mikrofala, grill, mikrofala+grill) bez wątpienia ułatwią przyrządzenie jedzenia zarówno dla jednej osoby jak i całej rodziny.

Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - wystarczy kilka minut, by przygotować smaczny posiłek. Antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ stosowana przez Samsungpowłoka Ceramic Inside™ gwarantuje higienę i łatwą pielęgnację urządzenia.

bezproblemowo pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz jeszcze martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Technika, za pomocą której wyprodukowane jest wnętrze kuchenki, jest podobna do stosowanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki.

To powoduje, iż urządzenie jest trwalsze, bardziej odporne na zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ zaimplementowana w środku kuchenki Samsung zapobiega rozwojowi bakterii* co zostało potwierdzone badaniami.

* Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Odporność na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej odporne na zadrapania i rdzę w porównaniu do innych tego typu urządzeń.

Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie wyjątkowo nietrudne i wygodne, co pozwala na zachowanie perfekcyjnej czystości. Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej.

warstwa z emalii ceramicznej temu uniemożliwia. Gotuj zdrowo i smacznie Przygotowanie świeżych produktów.Healthy cooking Coraz częściej dyskutuje się o zaletach zdrowej diety i rezygnacji z gotowych posiłków.

Aby zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych produktów. Kuchenka Samsung posiada specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb i drobiu. Prędko i prosto przygotujesz zdrowy posiłek jednocześnie dla siebie, jak i całej rodziny.

Zostań mistrzem kulinarnym. Programy Auto Cook technologia służy do opiekania dań, tak żeby były chrupkie i smaczne. Starczy teraz wykorzystać talerza Crusty i nastawić kuchenkę na program Crusty Cook, a na całej powierzchni naszego posiłku (też od spodu) utworzy się wspaniała, chrupiąca skórka.

Bez utraty smaku. Prędkie, samoczynne rozmrażanie 3 programy zezwalają na natychmiastowe rozmrożenie składników, jak dodatkowo całych potraw z zamrażalnika! dzisiaj już nie musi...