Samsung MG23K3515AK promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung MG23K3515AK oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 469.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG23K3515AK/EO
469.00
Media Expert
MG23K3515AK/EO Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG
469.00
MediaMarkt.pl
SAMSUNG MG23K3515AK
469.99
Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe
Pojemność 23 l
Średnica talerza obrotowego 28 cm
Wysokość 27 cm
Szerokość 48 cm
Głębokość 39 cm
Sterowanie elektroniczne
Kolor czarny

Opis

WYBRANE atrybuty CERAMIC INSIDE™ ekspresowo I skutecznIE EKONOMICZNA PANEL STEROWANIA PORÓWNAJ PRODUKTY WYBRANE parametry warstwa Ceramic Inside™ Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej zapobiega nie tylko zarysowaniom, ale także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych zapachów.

Programy Healthy Cooking To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i zróżnicowanych potraw z drobiu, ryb, a także warzyw. Funkcja Browning Plus uzupełniające opiekanie potraw za pomocą grzałki grilla, dla uzyskania jeszcze lepszego smaku i apetycznego wyglądu.

PODGRZEWAJ, ROZMRAŻAJ, GOTUJ! Kuchenka mikrofalowa niemało funkcji, które ułatwią Ci szybkie przygotowanie posiłku. Programy Healthy Cooking pomogą przyrządzić zdrowe dania z warzyw, ryb oraz drobiu.

A funkcja Quick Defrost pomoże prędko rozmrozić potrzebne produkty. CERAMIC INSIDE™ - warstwa ANTYBAKTERYJNA Specjalna powłoka Ceramic Inside™ pomaga utrzymać wnętrze kuchenki w czystości. Bez trudu pozbędziesz się tłustych zaschniętych zabrudzeń.

Nie musisz na dodatek martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Urządzenie z warstwą ceramiczną jest trwalsze, bardziej odporne na zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna warstwa Ceramic Inside™ zaimplementowana w kuchence Samsung zapobiega rozwojowi bakterii* co zostało potwierdzone badaniami.

oporność na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej odporne na zadrapania i rdzę w porównaniu do innych tego typu sprzętów. Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie wyjątkowo przystępne i komfortowe, co pozwala na zachowanie nieskazitelnej czystości.

Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej. Warstwa z emalii ceramicznej temu przeciwdziała. * Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Błyskawicznie I efektywnIE PRZYRZĄDŹ POSIŁEK Przygotowanie świeżych produktów.

Healthy Cooking żeby zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych produktów. Kuchenka posiada specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb oraz drobiu. Ekspresowo i prosto przygotujesz zdrowy posiłek równocześnie dla siebie, jak i całej rodziny.

Potrawy w nieprzeciętnej temperaturze. Tryb podtrzymywania ciepła Funkcja pozwoli Twoim potrawom zachować odpowiednią temperaturę, nie wysuszając ich. Choćby jeśli domownicy spóźniają się na posiłek, przyrządzone poprzez Ciebie dania będą nadal ciepłe i soczyste.

dodatkowe przyrumienianie. Browning Plus Funkcja wydłuża czas pracy mikrofali o 30 sekund i opieka jedzenie za pomocą grzałki grilla. Pomoże Ci to w osiągnięciu genialnej tekstury i barwy potraw, by wyglądały i smakowały jeszcze lepiej.

szybkie, samoczynne rozmrażanie. Quick Defrost Funkcja zezwala na natychmiastowe rozmrożenie produktów, jak również całych potraw z zamrażalnika.teraz już nie musisz pamiętać o wcześniejszym wykładaniu mi...