Samsung MG28J5255UW promocja 2021

Cena539.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe

Opis

Ceramic Inside™ ZDROWO I błyskawicznie EKONOMICZNIE OBSŁUGA rysunek technologiczny porównaj produkty WYBRANE właściwości warstwa Ceramic Inside™ Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej uniemożliwia nie tylko zarysowaniom, lecz także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych aromatów.

Programy Healthy Cooking To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i rozmaitych potraw z drobiu, ryb oraz warzyw. Gotowanie na parze Gotowanie na parze pozwala na przygotowanie zdrowego, pełnego składników odżywczych posiłku.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj! przy pomocy kuchenki o mocy 900 W i z grillem 1500 W szybko przygotujesz obiad albo kolację. Pojemność 28 l, 3 poziomy trybu kombinowanego (mikrofala, grill, mikrofala+grill) i 4 programy rozmrażania części na pewno ułatwią przyrządzenie jedzenia.

Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - starczy kilka minut, aby przygotować smaczny posiłek. Antybakteryjna warstwa Ceramic Inside™ wykorzystywana przez Samsung powłoka Ceramic Inside™ zapewnia higienę i upraszcza pielęgnację urządzenia.

bez problemu pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz w dodatku martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Technologia, za pomocą której produkowane jest wnętrze kuchenki, jest podobna do wykorzystywanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki.

To sprawia, iż urządzenie jest trwalsze, bardziej wytrzymałe na zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ zastosowana w kuchence Samsung uniemożliwia rozwojowi bakterii* co zostało potwierdzone badaniami.

* Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Wytrzymałość na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej odporne na zadrapania i rdzę w porównaniu do innych tego typu sprzętów.

Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie proste i wygodne, co pozwala na zachowanie idealnej czystości. Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej.

warstwa z emalii ceramicznej temu przeciwdziała. Prędko I skutecznIE PRZYRZĄDŹ POSIŁEK Przygotowanie świeżych produktów. Healthy cooking Coraz częściej dyskutuje się o zaletach zdrowej diety i rezygnacji z gotowych posiłków.

Aby zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych artykułów. Kuchenka Samsung ma specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb oraz drobiu. Momentalnie i z łatwością przygotujesz zdrowy posiłek równocześnie dla siebie, jak i całej rodziny.

Zdrowy sposób na przygotowanie posiłków. Gotowanie na parze łatwo i błyskawicznie przygotujesz zdrowe, pełne wartości odżywczych dania. Tak przygotowane potrawy są nie tylko smaczne, ale pełne wartości odżywczych, które w klasycznym gotowaniu są wypłukiwane przez wodę.

Podtrzymywanie ciepła. Potrawy w nieprzeciętnej temperaturze Funkcja pozwoli Twoim potrawom zachować odpowiednią t...