Samsung MS23F301TAS promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Samsung MS23F301TAS oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 419.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SAMSUNG MS23F301TAS
419.00
Neonet.pl
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MS23F301TAS/EO
419.00
Media Expert

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe
Ilość poziomów mocy 6
Pojemność 23 l
Średnica talerza obrotowego 28 cm
Wysokość 27 cm
Szerokość 48.9 cm
Głębokość 37.4 cm
Sterowanie elektroniczne
Grill nie
Kierunek otwierania w lewo
Wyświetlacz elektroniczny tak
Zegar czasu rzeczywistego tak
Moc 800 W
Kolor srebrny

Opis

wybrane właściwości Ceramic Inside™ gotuj zdrowo ekonomiczna prosta obsługa porównaj produkty warto wiedzieć WYBRANE atrybuty powłoka Ceramic Inside™ Antybakteryjna warstwa z emalii ceramicznej uniemożliwia nie tylko zarysowaniom, lecz także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych zapachów.

Programy Healthy Cooking To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i najróżniejszych potraw z drobiu, ryb oraz warzyw. Samoczynne rozmrażanie momentalne rozmrożenie żywności przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wartości odżywczych.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj! Dzięki kuchence mikrofalowej o mocy 700 W prędko przygotujesz obiad lub kolację. Pojemność 23 l, a także automatyczne programy podgrzewania i rozmrażania elementów, na pewno ułatwią przyrządzenie jedzenia.

Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - wystarczy kilka minut, aby przygotować smaczny posiłek. Antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ użytkowana przez Samsung warstwa Ceramic Inside™ zagwarantuje higienę i łatwą pielęgnację urządzenia.

bez problemu pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz jeszcze martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Technologia za pomocą, której wytworzone jest wnętrze kuchenki jest podobna do stosowanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki.

To powoduje, iż urządzenie jest trwalsze, bardziej niepodatne na zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ zaimplementowana wewnątrz kuchenki Samsung zapobiega rozwojowi bakterii* co zostało potwierdzone badaniami.

* Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Wytrzymałość na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej odporne na zadrapania i rdzę w kontraście do innych tego typu sprzętów.

Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie wyjątkowo nietrudne i wygodne, co umożliwia zachowanie bezbłędnej czystości. Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej.

powłoka z emalii ceramicznej temu zapobiega. Gotuj smacznie i zdrowo Przygotowanie świeżych produktów.Healthy cooking Coraz częściej dyskutuje się o zaletach zdrowej diety i rezygnacji z gotowych posiłków.

Aby zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych produktów. Kuchenka Samsung ma specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb i drobiu. Szybko i z łatwością przygotujesz zdrowy posiłek równocześnie dla siebie, jak i całej rodziny.

Zostań mistrzem kulinarnym.Programy Auto Cook Wybierz jeden ztrzech przepisów,radować się nie tylko doskonale przyrządzonym, ale i zdrowym posiłkiem. Panel urządzenia wyświetli stosowne, szczegółowe instrukcje.

dzisiaj Twoje kulinarne eksperymenty będą niesamowicie proste i efektowne. Bez utraty smaku. Szybkie, samoczynne rozmrażanie 3 programy zezwalają na natychmiastowe rozmrożenie elementów, jak jeszcze całych potraw z zamrażalnika!

teraz już nie musisz pamiętać o wcześniejszym wykładaniu mięs, ciast...