Sharp R-270 promocja 2020

Cena259.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Sharp
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe

Opis

wyśmienita dla każdej rodziny Kuchenka mikrofalowa firmy Sharp R270W to idealna sugestia dla mniejszych kuchni. Ta sterowana elektronicznie kuchenka mikrofalowa o szerokości 45,2 cm, w klasycznych białym kolorze, z pewnością rewelacyjnie uzupełni wyposażenie progresywnej kuchni.

To perfekcyjne urządzenie do szybkiego gotowania oraz rozmrażania potraw i artykułów dla całej rodziny. Szeroka liczba programów Kuchenka mikrofalowa Sharp R270W o objętości 20 litrów, posiada aż 9 różnych programów automatycznych do gotowania i rozmrażania, które użytkownik może wybrać naciskając adekwatny przycisk.

Wśród nich jest między innymi program do rozmrażania, w którym wystarczy wprowadzić masę potrawy, a kuchenka zrobi resztę za nas. Wielka moc mikrofal Do wyboru mamy aż 10 stopni mocy. Sharp R270W charakteryzuje pokaźna moc mikrofal – maksymalnie 800 W.

A im obszerniejsza moc mikrofal tym szybciej nasze produkty będą gotowe. Na wyposażeniu kuchenki Sharp R270W znajduje się zegar, minutnik oraz wielki, szklany, obrotowy talerz o średnicy 24,5 cm. Zabezpieczenie przed dziećmi Sterowana elektronicznie – za pomocą pokręteł i przycisków.

Kuchenka ma czytelny i przystępny w obsłudze ekran LED. Sharp R270W jest bezpieczna w wykorzystywaniu. Adekwatny system ochrony rodzicielskiej, który uniemożliwia przed przypadkowym włączeniem urządzenia na przykład przez dzieci....