Sharp R-860 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Sharp R-860 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 649.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kuchenka mikrofalowa SHARP R860BK
649.99
Media Expert
Kuchenka mikrofalowa SHARP R860BK DARMOWY TRANSPORT
649.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Sharp
Kategoria:Kuchenki mikrofalowe

Opis

Programy automatyczne Dla Twojej wygody stworzyliśmy 24 programy automatyczne, które są przystępne po naciśnięciu właściwego przycisku. Objętość 25 litrów Dzięki obszerniejszym wymiarom zmieści się tu nawet pizza o średnicy 25 cm.

Blokada rodzicielska Chroń dzieci przed przypadkowym włączeniem kuchenki mikrofalowej wyposażonej w system ochrony rodzicielskiej. Wielofunkcyjna kuchenka mikrofalowa Po co ograniczać się tylko do jednej funkcji, jeśli kuchenka Sharp może operować mikrofalami, grillować a choćby piec, tak jak klasyczny piekarnik.

Płaska taca kompozycja bez obrotowego dostosowana do dużych i znikomych naczyń kuchennych, nietrudna do czyszczenia. Timer kuchenny Gotowanie i pieczenie pod pełną kontrolą. Ten komfortowy w obsłudze timer przypomni Ci, iż czas przygotowania właśnie się skończył....