is5g8chw/e marki Indesit promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem is5g8chw/e marki Indesit oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1254.37 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
INDESIT IS5G8CHB/PO
1254.37
Neonet.pl
INDESIT IS5G8CHW/E
1369.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Indesit
Kategoria:Kuchnie gazowo-elektryczne
Głębokość 60 cm
Wysokość 85 cm
Szerokość 50 cm

Opis

Kuchnia gazowo-elektryczna Indesit IS5G8CHBPO sprawne nagrzewanie piekarnika w niezwykle krótkim czasie. Produktywne nagrzewanie piekarnika w czasie o połowę krótszym, dzięki kuchnia gazowo-elektryczna Indesit IS5G8CHBPO.

Nie musisz pamiętać o wcześniejszym włączeniu piekarnika, tak by mógł osiągnąć świetną temperaturę. Wielostopniowa regulacja płomienia umożliwia 10-stopniową regulację mocy, co gwarantuje nieszablonową precyzję w trakcie gotowania i gwarantuje uzyskanie doskonałych rezultatów.

Click&Clean Czyszczenie piekarnika nigdy nie było tak prędkie i proste Kuchnia gazowo-elektryczna Indesit IS5G8CHBPO posiada zdejmowaną wewnętrzną szyba w drzwiach piekarnika, która zezwala na staranne jej umycie.

Wystarczą tylko trzy kroki: 1) Wciśnij zaciski zabezpieczające umieszczone w górnych rogach drzwiczek 2) Zdejmij górną część drzwiczek 3) Wyjmij wewnętrzną szybę do czyszczenia. Organiczny, automatyczny cykl mycia przy użyciu wyłącznie czystej wody, bez dodatku detergentów.

proces trwa zaledwie 35 minut. Woda jest podgrzewana do 90°C i zamienia się w parę. Dzięki temu zmiękcza tłuszcz i osady z pieczenia, co ułatwia usunięcie ich gąbką lub szmatką. Stylowy i poręczny ekran Zaokrąglony zarys wyświetlacza nadaje kuchence Indesit IS5G8CHBPO specyficzny styl, zaś sam wyświetlacz demonstruje wszystkie potrzebne dane o procesie pieczenia.Specjalna szuflada upraszcza użytkowanie i przechowywanie tac i rusztów oraz naczyń do pieczenia.

samoczynny zapłon w kuchence usprawnia rozpoczęcie gotowania – bez szukania zapałek czy zapalniczki, dzięki czemu powiększa komfort i łatwość stosowania. Pieczenie wielopoziomowe z pełnym termoobiegiem Kuchnia gazowo-elektryczna Indesit IS5G8CHBPO to dealne rozwiązanie do przygotowywania kilku dań jednocześnie Pieczenie wielopoziomowe z pełnym termoobiegiem i grzałką kołową umożliwia skrócenie czasu pieczenia, a równocześnie uzyskiwanie świetnych rezultatów.

dzisiaj możesz piec kilka dań równocześnie bez mieszania zapachów.W piekarniku multifunkcyjnym kuchenki Indesit łatwo scalisz program do przyrządzanych potraw. Do dyspozycji masz program grill, pizza, ciasta czy pieczenie konwekcyjne, dzięki czemu uzyskasz świetnie dopieczone, apetyczne dania.